Kasmet Lietuvos sveikatos mokslų universiteto stendas studijų mugėse ir parodose susilaukia nemenkos apgulties. Labiausiai būsimuosius studentus domina priėmimo tvarka, konkursinio balo sandara, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti vieną ar kitą studijų programą, ar sunku mokytis įstojus ir kaip geriausia pasirengti studijoms.

Į „Aukštųjų mokyklų mugę“ kviečiame ateiti su visu sąrašu klausimų. Šiemet į juos bus pasirengę atsakyti visų 7 Lietuvos sveikatos mokslų universiteto fakultetų atstovai – ne tik dėstytojai, bet ir nedaug už jus vyresni, tik labiau patyrę universiteto studentai.

Tad galėsite drąsiai pasidalyti ne tik lūkesčiais, planais, bet ir abejonėmis, ir iš pirmų lūpų gauti atsakymus apie viską, kas susiję su dominančiomis studijų programomis, studijų, gyvenimo, laisvalaikio sąlygomis.

Sveikatos ir gyvybės mokslai visame pasaulyje – vėl „ant bangos“: jie laikomi plačių galimybių studijomis, nes gautas žinias ir įgūdžius galima panaudoti daugybėje veiklos sričių. Ar žinote, kad perspektyviausių, geriausiai pasaulyje apmokamų specialybių dešimtuke pernai buvo net 7 su biomokslais susiję specialybės? Jas visas galima studijuoti Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Šiemet Lietuvos sveikatos mokslų universitete bus priimama į šias bakalauro ir vientisąsias studijas: Medicina, Medicininė ir veterinarinė genetika, Medicininė ir veterinarinė biochemija, Odontologija, Burnos higiena, Farmacija, Slauga, Akušerija, Kineziterapija, Ergoterapija, Visuomenės sveikata, Sveikatos informatika (vykdoma kartu su KTU), Sveikatos psichologija, Socialinis darbas medicinoje, Veterinarinė medicina, Veterinarinė maisto sauga, Maisto mokslas, Gyvulininkystės technologija, Gyvūnų mokslas.

Taip pat vyks priėmimas ir į antrosios pakopos (magistrantūros) studijų programas.

Tad ateikite, klauskite, domėkitės, sužinokite. Susitikime jau šį trečiadienį, Žalgirio arenoje, prie 7 numeriu pažymėto Lietuvos sveikatos mokslų universiteto stendo!