Pradėkime nuo savęs, pagalvodami, ką skaitinėjame portaluose, ką su draugais aptarinėjame, kuo užsiimame neskaičiuodami laiko.

Kaip įgyvendinti svajonę? Pabandyti! Nebijoti ieškoti, klausti, žaisti ir eksperimentuoti! Projektuok savo gyvenimą!

Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje š. m. kovo 20 d. jungsime elektronines schemas, atliksime šviesų aukščio reguliavimą, elektroninių valdymo sistemų kompiuterinę diagnostiką ar pasivaikščiosime po mokymo dirbtuves.

Nuo 10 val., kas 2 valandas, visus norinčius įgyti automobilių mechaniko, automobilių elektromechaniko, kėbulų dažytojo ar remontininko specialybę, iš Geležinio Vilko g. 16 vešime į patį didžiausią Lietuvoje transporto srities Sektorinį praktinio mokymo centrą, kuriame susipažinsite su šiuolaikiškiausia įranga, prietaisais, įrankiais, įvairių markių automobiliais ir išgirsite visas automobilių remonto paslaptis iš kompetentingų mokytojų lūpų.

Jei mokysitės automechaniko specialybės, tikrą darbinę patirtį įgysite įvairiose Vilniaus įmonėse ir, didelė tikimybė, kad būsite įdarbinti.

Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla – vieta, kur gali išmokti to, kas įdomu ir pelninga. Automechanika veža!

Drąsiai svajojančius, kūrybiškus, kruopščius, mėgstančius puošti žmones Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla kviečia pasigėrėti siuvėjo ir sukirpėjo konstruktoriaus  specialybių besimokančių mokinių sukurtomis ir pasiūtomis kolekcijomis. Pasinaudok galimybe įsitikinti, ar tikrai norėtum kurti drabužius, apdailos elementus.

Rask sau įdomią sritį, kurioje galėtum atsiskleisti Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje! Jei tik sustosi, tave aplenks kiti!

Atvyk į ATVIRŲ DURŲ DIENAS!

Kovo 20 d. 9 val. Geležinio Vilko g. 16, Vilnius

Pasiteiravimui: el. paštas vavm@vavm.lt, tel. : 85 261 8524

Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos pirminio profesinio mokymo programos įgijusiems vidurinį išsilavinimą:

  • Automobilių mechanikas
  • Automobilių elektros įrenginių remontininkas
  •  Lengvųjų automobilių kėbulų dažytojo
  • Automobilių kėbulų remontininko
  • Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojas
  • Siuvėjas
  • Sukirpėjas konstruktorius 

 

MOKYMO PROGRAMŲ PRISTATYMAS  / VIDEO /