Renginio metu šurmuliavo karjeros mugė, kurioje studentai galėjo betarpiškai pabendrauti su įmonių atstovais, išgirsti apie konkrečios įmonės veiklos specifiką ar užpildyti paraišką gamybinei praktikai atlikti. O dar neapsisprendusieji kur link sukti, turėjo progą apsilankyti vizualizuotuose įmonių prisistatymuose. Šių prisistatymų metu kalbėję įmonių atstovai, kurių didžioji dalis yra ASU absolventai,  teigė, kad šiuolaikinis agroveslas atviras ambicingai nusiteikusiems jauniems motyvuotiems žmonėms. UAB  „Scandagra“ atstovavęs Albertas Maskaliūnas  - ASU absolventas, įgijęs agronomijos bakalauro  bei  agrobiotechnologijos magistro diplomus. Šiuo metu produkto vadybininku dirbantis jaunas vyras Lietuvai ieško naujos  augalininkystės kultūrų sėklinės medžiagos užsienio rinkose. Tad jo žodis, šiųmečius ASU absolventus raginant  UAB „Scandagra“ pretenduoti į perspektyvią produkto vadybininko darbo vietą negalėjo būti neįtaigus.

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyboje (LŽŪKT) šiuo metu yra net 8 laisvos darbo vietos. Čia  laukiama augalininkystės, ūkio apskaitos konsultantų, ūkio apskaitos specialisto, programuotojo, verslo ekonomikos specialisto, verslo analitiko, dizainerio, infrastruktūros darbuotojo. „Pas mus labai patogu atlikti ir mokomąją praktiką, kadangi turime padalinius beveik visoje Lietuvoje. Tad studentai praktikos  metu gali gyventi savo namuose. Studijuojantiesiems  praktiškai visose ASU studijų programose sudarome tikrai geras galimybes gauti praktinės patirties. Turime puikių pavyzdžių, kai buvę praktikantai, įgiję diplomą, pas mus sugrįžta ir dirbti “, - apie karjeros galimybes LŽŪKT pasakojo šios įstaigos personalo specialistė Judita Bilinienė.

ASU taikomąją ekonomiką ir verslo analizę studijuojančios trečiakursės Judita Januškienė ir Dovilė Stonkutė savo ruožtu džiaugėsi atsiradusia galimybe be papildomų rūpesčių  užpildyti paraiškas praktikai LŽŪKT atlikti.  O agronomijos studijas bebaigianti ketvirtakursė Monika Adomaitytė rimtai domėjosi LŽŪKT siūloma augalininkystės konsultanto darbo vieta.

„Vien šiemet pas mus pradės dirbti 10 ASU absolventų, su kuriais buvome pasirašę dvišales sutartis ir kuriuos rėmėme stipendijomis. O 90 studentų priimsime padirbėti per vasarą pagal darbo sutartis. Būsimieji agronomai dirbs augalininkystės konsultantų padėjėjais, o žemės ūkio inžineriją studijuojantys vaikinai paprastai mielai sėda prie traktoriaus vairo. Tačiau žvelgdami į ateitį skaičiuojame, kad agronomų pamainą išsiauginsime,  o štai gyvulininkystės technologijos  ir žemės ūkio inžinerijos specialistų darbo rinkoje neabejotinai trūks“, - kalbėjo UAB ”Agrokoncerno grupė” personalo vadovė Rasa Šakauskienė, apgailestavusi, kad pastarųjų perspektyvių specialybių šalies abiturientai nėra linkę rinktis.

Apie tai, kad į darbą mielai priimtų žemės ūkio inžinierių kalbėjo ir AB EWA technikos direktorius Giedrius Eimutis  bei UAB “Rovaltra” atstovas buvęs ASU absolventas Justas Žalys, neabejojęs, kad praktiškai visi absolventai, baigusieji žemės ūkio inžinerijos studijas, sėkmingai įsidarbina pagal įgytą specialybę.

Būsimųjų inžinerijos specialistų, taip pat studijuojančiųjų ir kitose ASU studijų programose  „Karjeros dienose” laukė ir   Lietuvos kariuomenės atstovai. Kauno regioninio Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus vyr. seržantas Vidmantas Kanapinskas ragino studentus pasiryžti derinti studijas universitete ir jaunesniųjų karininkų vadų mokymus bei tapti Lietuvos kariuomenės nariais.