Štai, pavyzdžiui, Utenos kolegija įgyvendina projektą ,,Studentų verslumo ir kūrybiškumo ugdymas Utenos, Vilniaus ir Panevėžio regionuose (IN CORPORE)". Pagrindinės projekto veiklos – interaktyvūs praktiniai verslumo ir kūrybiškumo ugdymo mokymai, kuriuos veda patyrę ir charizmatiški lektoriai: psichologai, komunikacijos specialistai, sėkmingo verslo įkūrėjai ir kiti savo srities profesionalai. Nestandartiniai lektorių požiūriai ir aktyvūs mokymo metodai skatina studentus ir dėstytojus kūrybiškai pažvelgti į verslą ir patiems kurti naujas idėjas (nuotr. studentai interaktyviuose mokymuose).

I-ojo etapo mokymai baigsis studentų verslumo ir kūrybiškumo ugdymo konkursu "In corpore" bei rezultatų pristatymo, apibendrinimo ir apdovanojimo renginiu. Komandos, laimėjusios konkursą, laukia įspūdingas prizas – stažuotė Tamperės taikomųjų mokslų universitete, Suomijoje.

Taip pat studentai savo idėjas gali įgyvendinti dalyvaudami Studentų iniciatyvų skatinimo konkursuose, įvairiose savanoriškose akcijose, kitoje visuomeninėje veikloje. Šios veiklos, ugdančios studentų kūrybiškumą, verslumą, komandinį darbą bei komunikacinius įgūdžius ir savęs pažinimą, labai praverčia profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

***

Informacija apie priėmimo į Utenos kolegiją procedūras bei datas skelbiama Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti svetainėje www.lamabpo ir Utenos kolegijos svetainėje www.utenos-kolegija.lt

Daugiau informacijos:

Dokumentų priėmimo tarnyba, Utenos kolegija, Maironio g. 7, LT-28142 Utena,   tel. 8 687 82 516; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

Aplankykite mus ir tapkite draugais Facebook