Šventė prasidėjo nuotaikinga skrabalisto Regimanto Šilinsko programa. Unikaliu lietuvių liaudies instrumentu – skrabalais atlikti kūriniai ir šiltas maestro bendravimas  buvo graži įžanga į diplomų teikimo atkurtos Lietuvos 100-mečio absolventams ceremoniją.

Nuskambėjus tradiciniam studentų himnui ,,Gaudeamus“ oficialią šventės dalį paskelbė ir absolventus pasveikino  Utenos kolegijos Medicinos fakulteto dekanas, atliekantis direktoriaus funkcijas, doc. dr.  Raimundas Čepukas.

Absolventams, pradedantiems naują gyvenimo etapą, sėkmės palinkėjo Utenos kolegijos tarybos pirmininkas, UAB „Raminora“ (SPA VILNIUS) generalinis direktorius Valdas Trinkūnas. Tarybos pirmininkas ypač pabrėžė intelektualinio potencialo reikšmę ir pažymėjo, kad kiekvienas išsilavinęs, augantis ir tobulėjantis žmogus, kokie ir yra kolegijos absolventai, šiandien labai reikalingi Lietuvai. Utenos rajono savivaldybės meras, Utenos kolegijos tarybos narys Alvydas Katinas sveikindamas absolventus linkėjo optimizmo ir likti čia,  Lietuvoje ir Utenoje, ir patiems kurti geresnį ir laimingesnį gyvenimą. Dviem kolegijos studentėms meras įteikė padėkas. Tai - Raimondai Gaulytei (už savanorystės idėjų sklaidą, socialinę partnerystę su visuomeninėmis organizacijomis, neįgaliųjų įtrauktį į Utenos miesto visuomenės gyvenimą) ir Gretai Rušėnaitei (už aktyvią projektinę veiklą bei Utenos kolegijos ir Utenos miesto vardo garsinimą). Sveikinimus absolventams atsiuntė ir Seimo narys Edmundas Pupinis. Juos kartu su dovana perdavė Seimo nario padėjėja Rolanda Gudynienė. 

Kelionėje į šią reikšmingą dieną absolventus lydėjo, rūpinosi ir skatino nesustoti daugybė žmonių – dėstytojai, tėvai ir kiti artimieji, draugai ir bičiuliai. Jiems nuoširdžiausią ačiū visų absolventų vardu tarė bei studijų metu įgytą patirtį prisiminė Verslo ir technologijų fakulteto absolventai Greta Rušėnaitė, Lukas Petrauskas  bei Medicinos fakulteto absolventai Raimonda Gaulytė ir Tautvydas Vygėlis.

Diplomus gavo 347  Verslo ir technologijų fakulteto Automatinio valdymo sistemų, Aplinkos apsaugos inžinerijos, Aprangos dizaino ir technologijos,  Buhalterinės apskaitos, Elektros energetikos, Informacinių sistemų technologijų, Informacinių sistemų inžinerijos, Maisto produktų technologijos, Svetingumo vadybos, Teisės,  Transporto verslo, Turizmo ir viešbučių administravimo, Verslo vadybos ir Žemės ūkio technologijos  studijų programų bei Medicinos fakulteto Burnos higienos, Dantų technologijos, Kineziterapijos, Kosmetologijos, Odontologinės priežiūros, Socialinio darbo studijų programų absolventai. Iš viso šiais metais kolegiją baigė 392  (35 bendrosios praktikos slaugytojams ir 10 Latvijos grupės socialinių darbuotojų diplomai buvo įteikti vasario mėnesį) absolventai.

16 absolventų, kurie pasiekė labai gerų studijų rezultatų, gavo diplomus su pagyrimu, 19 – kolegijos direktoriaus padėkas už aktyvią visuomeninę, savanorišką, projektinę, mokslinę ir kt. veiklą bei kolegijos vardo garsinimą. 8

Diplomų įteikimo šventės akimirkos čia.

Informacija apie priėmimo į Utenos kolegiją procedūras bei datas skelbiama Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti svetainėje www.lamabpo ir Utenos kolegijos svetainėje www.utenos-kolegija.lt

Daugiau informacijos:

Dokumentų priėmimo tarnyba, Utenos kolegija, Maironio g. 7, LT-28142 Utena,   tel. 8 687 82 516; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

Aplankykite mus ir tapkite draugais Facebook