Paskaitas jiems skaitė ne tik Lietuvos ir Latvijos, bet ir kitų šalių  dėstytojai, praktikos vyko užsienio šalyse, turinčiose gilias turizmo ir svetingumo tradicijas, tokiose kaip Graikija, Bulgarija ir kt. Studijos vyko anglų kalba, studentai įgijo daug tarptautinės ir tarpkultūrinės patirties.

Šią studijų programą Utenos kolegija įgyvendina kartu su Rėzeknės technologijų akademija. Dalį studijų studentai mokosi kolegijoje, dalį - partnerinėje Latvijos aukštojoje mokykloje, absolventai per trejus studijų metus įgyja abiejų institucijų diplomus. Latvijos diplomai jiems jau buvo įteikti Rėzeknės technologijų akademijoje (pagrindinėje nuotraukoje), o birželio 29 d. jie gavo ir antrąjį diplomą, patvirtinantį sėkmingą tarptautinės jungtinės studijų programos baigimą.

Absolventų pasveikinti atvyko Rėzeknės technologijų akademijos Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė dr. Iveta Mietule ir Svetingumo vadybos studijų programos koordinatorė akademijoje dr. Iluta Arbidane. Už partnerystę rengiant svetingumo srities specialistus joms padėkojo šios studijų programos koordinatorė kolegijoje Rasa Jodienė. O kad ši partnerystė yra tikrai sėkminga, rodo maksimali 6-erių metų laikotarpiui studijų programos akreditacija.

Apie Svetingumo vadybos studijų programą skaitykite čia.

Informacija apie priėmimo į Utenos kolegiją procedūras bei datas skelbiama Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti svetainėje www.lamabpo ir Utenos kolegijos svetainėje www.utenos-kolegija.lt

Daugiau informacijos:

Dokumentų priėmimo tarnyba, Utenos kolegija, Maironio g. 7, LT-28142 Utena,   tel. 8 687 82 516; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

Aplankykite mus ir tapkite draugais Facebook