Tai Tarnybos vadovas Juozas Urbanavičius (nuotr. dešinėje) ir IT inžinieriai Mantas Mikulėnas (kairėje), Paulius Šakalis (viduryje) bei Tadas Gasiulis.

Juozas Urbanavičius:

Esu Verslo ir technologijų fakulteto Informacinių sistemų technologijų (dabar - inžinerijos) absolventas. Studijas tęsiau Vilniaus Gedimino technikos universitete, kur  įgijau Informatikos bakalauro laipsnį. Toliau mokiausi Kauno technologijų universitete ir įgijau Informatikos inžinerijos magistro laipsnį.

Utenos kolegija suteikė ne tik aukštojo mokslo diplomą, bet ir puikias perspektyvas tobulėti ir siekti karjeros tikslų. Kolegija - pirmoji darbovietė, kurioje galiu visiškai save realizuoti (esu Kompiuterinių sistemų tarnybos vadovas, taip pat lektorius), o gerų rezultatų siekti padeda šauni ir kvalifikuota komanda.

Studijuodamas buvau įsidarbinęs kompiuterių inžinieriumi mokykloje, bet po studijų gavau kvietimą dirbti IT inžinieriumi Utenos kolegijoje. Tuo metu man tai labai daug reiškė.

Studijuodamas ir dirbdamas Utenos kolegijoje visada džiaugiuosi, kad mane supa ne vien informacinės technologijos, bet ir labai malonūs dėstytojai bei kiti darbuotojai. Utenos kolegijoje įgavau labai daug įvairios patirties ir žinių. Darbe tenka prižiūrėti darbuotojų kompiuterines darbo vietas, kompiuterius auditorijose, serverius, kompiuterinį tinklą.

Paulius Šakalis:

Pasirinkau Informacinių sistemų technologijų specialybę Utenos kolegijoje, kurią baigęs 2006 m. įgijau inžinerinę kvalifikaciją. Treji metai prabėgo akimirksniu. Nė karto nesigailėjau pasirinkęs šią mokslo įstaigą. Utenos kolegijoje susikūriau pamatus savo profesinei karjerai, kurią čia pradėjau būdamas trečio kurso studentas ir dirbu jau daugiau nei 10 metų. Bakalauro kvalifikacinį laipsnį įgijau tęstinėse studijose Klaipėdos universitete,  o paskui baigiau magistro studijas Mykolo Romerio universitete.

Džiaugiuosi, kad kolegijoje įgyti profesiniai įgūdžiai bei tolesnės universitetinės studijos suteikė galimybę dirbti ir inžinieriaus darbą, ir tapti kolegijos lektoriumi. Labai didžiuojuosi galėdamas savo žiniomis dalintis su studentais ir stengiuosi toliau tobulėti. Esu laimingas galėdamas drąsiai ir išdidžiai pasakyti: Mano Alma Mater yra Utenos kolegija.

Plačiau apie Informacinių sistemų inžineriją čia.

***

Informacija apie priėmimo į Utenos kolegiją procedūras bei datas skelbiama Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti svetainėje www.lamabpo ir Utenos kolegijos svetainėje www.utenos-kolegija.lt

Daugiau informacijos:

Dokumentų priėmimo tarnyba, Utenos kolegija, Maironio g. 7, LT-28142 Utena,   tel. 8 687 82 516; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

Aplankykite mus ir tapkite draugais Facebook