O kaipgi vienintelė Rytų Aukštaitijos aukštoji mokykla atrodo kitų bendrajame priėmime dalyvaujančių aukštųjų mokyklų kontekste? LAMA BPO duomenimis, šiuo požiūriu Utenos kolegija pralenkė daugumą kolegijų ir  netgi universitetų ir pagal pakviestųjų nusileidžia tik keliems universitetams bei  didžiosioms Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos kolegijoms. Rugpjūčio 8-9 d. vyksta studijų sutarčių pasirašymas. 

Stojantieji, negavę kvietimo studijuoti norimą studijų programą per pagrindinio LAMA BPO priėmimo pirmąjį bei antrąjį etapus, galės dalyvauti papildomame etape. Papildomas priėmimas vyks rugpjūčio 13–17 d. – tuomet stojantieji galės pretenduoti į po pagrindinio priėmimo likusias laisvas vietas. Tai paskutinė, tačiau labai reali galimybė gauti valstybės finansuojamą vietą Utenos kolegijoje, kadangi koleginiame sektoriuje yra pakankamai daug laisvų studijų krepšelių.

Šiuo etapu stojantieji galės registruoti atnaujintus prašymus arba teikti naujus, jeigu nedalyvavo pagrindiniame priėmime. Per papildomą priėmimo etapą pakviestieji rezultatus sužinos rugpjūčio 21 d., o sutartis su aukštąja mokykla galės pasirašyti rugpjūčio 22–23 d.

Neįstoję ar nesuskubę dalyvauti LAMA BPO organizuojamame priėmime studentais tapti dar galės tiesioginio priėmimo į Utenos kolegiją būdu. Tiesioginis pirmakursių priėmimas organizuojamas tik į valstybės nefinansuojamas vietas. Prašymai ir dokumentai pateikiami Utenos kolegijoje.

Taip pat vyksta tiesioginis priėmimas į aukštesnius kursus. Klausti ir konsultuotis:

Utenos kolegijos Dokumentų priėmimo tarnyba, Maironio g. 7, 15 kabinetas;

tel.: 8 687 82 516,  8 677 95 978;  el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

https://www.youtube.com/watch?v=RvSvaWUfQTg&t=27s