Iš prigimties meniška ir studijavusi dizainą mergina, išvykusi į Norvegiją pradėjo dirbti aptarnavimo sferoje, bendravo su geriausiais pasaulio barmenais, mokėsi ir sėmėsi iš jų praktinės patirties. Šiuo metu ji dirba viešbutyje ir, kaip pati sako, stengiasi gerai baigti Turizmo ir viešbučių administravimo studijas nuotoliniu būdu Utenos kolegijoje.

,,Studijuoti man sekasi puikiai. Esu šimtu procentų įsitikinusi, kad tai mano kelias. Nors ir nėra lengva derinti mokslus su darbu ir vaikučio auginimu, nesigailiu nei vienos akimirkos praleistos studijuojant. Man viskas čia labai patinka...

Esu dėkinga visiems dėstytojams, kurie mane įkvėpė ne tik gerai studijuoti, bet ir džiaugtis gyvenimu. Tai – doc. dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė, kuri visada padrąsino ir suteikė pagalbą, dėstytoja Jurgita Daubarienė, kuri visada atsakydavo į pačius pačiausius klausimus, dėstytojas Saulius Kromalcas, su kuriuo nėra neišsprendžiamų problemų, o paskaitos pilnos juoko ir geros energijos, ir kiti... – pasakoja Monika ir priduria, - jei tik yra noras ir tikslas, sėkmingai studijuoti Utenos kolegijoje galima ir gyvenant už šimtų ar tūkstančių kilometrų“.

www.utenos-kolegija.lt

Apie Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programą čia.