Antrą kartą organizuoto tarptautinio konkurso rezultatų laukė 535 interjero dizaino projektų kūrėjų iš įvairių pasaulio valstybių. Visgi, kovo 31 dieną viešumą pasiekę rezultatai nudžiugino tik 11 dalyvių, o viena iš jų – G. Ravluševičiūtė, suteikusi biurui krioklio įvaizdį ir pelniusi pirmąją vietą „3D projekto“ kategorijoje.

„Antalis Interior Design Award“ „3D projekto“ pirmos vietos laimėtojos Gertrūdos Ravluševičiūtės vizualizacija „Waterfall“ 

„Šiemet pirmas kartas, kai Lietuvos atstovai gavo apdovanojimus net dvejose kategorijose: Įgyvendinto (jį pelnė Miranda Biretienė, atstovavusi „Mywall“ įmonę – red. past.) ir 3D projektų. Konkursas organizuojamas antrą kartą ir jau antrą kartą stebime ypatingai aktyvų Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos įsitraukimą“, – pasakoja „Antalis Lietuva“ netiesioginių pardavimų vadybininkė Daiva Mažvilaitė -Varnienė. 

Antro kurso Interjero dizaino studentės dalyvavimas didelio masto konkurse buvo dalis VTDK studijų proceso. Interjero dizaino antrakurisiai gavo iššūkį – sukurti interjerą 3D biuro modeliui. Nors studentų darbus kuravo kolegijos dėstytojas Jaroslavas Daveiko, šios idėjos iniciatorė – Interjero dizaino studijų programos komiteto pirmininkė Rasa Mazūrienė.

„Mano misija buvo koreguoti studentų darbus kompiuterinėmis programomis. Jie turėjo „aprengti“ „Antalis“ pateiktą baltą 3D modelį taip, kad jame biuro interjerą atvaizduotų pagal pasirinktą tematiką, pavyzdžiui, jūrą, mišką ar geltoną“, – pasakoja J. Daveiko.

Konkurse dalyvavusios VTDK studentės Gabrielės Burdaitės vizualizacija „Coziness of Amethyst“ 

VTDK studentė G. Ravluševičiūtė, užklausta, kokie jausmai užplūdo sužinojus apie pirmos vietos laimėjimą, neslėpė, kad labai nustebo. „Iki šiol netikiu, kad tai yra įmanoma ir kad aš tai sugebėjau padaryti. Bet didžiausia laimė yra tai, kad pasaulis mane pastebėjo ir įvertino“, – mintis dėsto mergina.

J. Daveiko atskleidžia, kad VTDK atstovai šiame konkurse dalyvavo antrąjį kartą. Debiutas įvyko 2018-aisiais, kuomet kai kurie studentai, nors prizinių vietų ir nelaimėjo, buvo apdovanoti nominacijomis.

9 tarptautinio interjero dizaino „Antalis Interior Design Award“ konkurso dalyviai laimėjo realių, jau įgyvendintų projektų kategorijose, o G. Ravluševičiūtė bus apdovanota už 3D projektą, kuriam įsteigtas 2500 eurų prizas. Daugiausiai visuomenės palaikymo sulaukusio projekto kūrėjui bus įteiktas „Publikos“ apdovanojimas.

Konkurse dalyvavusios VTDK studentės Robertos Sidarkevičiūtės vizualizacija „Lagoon“

Pamatyti konkurso laimėtojų darbus galite čia.