Studentų atstovybės projekto idėja – suorganizuoti Šiaulių miesto jaunimo pikniką #AšEsuŠiauliai. Renginys orientuotas į siekį skatinti pasididžiavimą savo miestu ir aplinka. Idėjos sumanytojai tikisi, kad šiuo renginiu bus ugdomas jaunimo patriotiškumas ir pilietiškumas.

Numatoma, kad piknikas, subursiantis studentus ir moksleivius, įvyks rudenį. Renginį planuojama organizuoti vienoje iš tų vietų, kurios yra mėgstamos Šiaulių jaunimo.

Projektui įgyvendinti iš miesto savivaldybės biudžeto atiteko maksimali šiems projektams galima skirti suma – 1500 Eur. Savo lėšomis prie projekto įgyvendinimo prisidės ir Šiaulių valstybinė kolegija. Studentai tikisi, kad atsiras daugiau renginio partnerių – įstaigų ir organizacijų, norinčių paremti pikniko #AšEsuŠiauliai įgyvendinimą. Buriama ir būsimoms veikloms reikalingų savanorių komanda.

Renginio pavadinimas Šiaulių miesto jaunimo piknikas #AšEsuŠiauliai – simbolinis, skatinantis kiekvieną žmogų jaustis visaverte miesto dalimi – tiek jį kuriančia, tiek prisidedančia prie miesto gerovės, įvaizdžio, identiteto paieškų. Skirtingos renginio dalys, tikėtina, ras savo auditoriją – pasirinktomis veiklomis norima pasiekti kuo daugiau Šiaulių jaunimo: kuriančio, sportuojančio, besimokančio ir dar tik ieškančio savęs. Tikimasi, kad Šiaulių miesto jaunimo piknikas #AšEsuŠiauliai padės sukurti dar tvirtesnį ryšį tarp miesto švietimo įstaigų.

Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybei šis piknikas – nebe pirmas projektas. Ypač didelio dėmesio ir pasisekimo sulaukė praėjusiais metais ŠVK SA įgyvendintas projektas „Tarptautinis maršrutas: Pasaulis–Šiauliai–Pasaulis“, kurio rezultatas – įkvepiantis vaizdo klipas apie Šiaulius, pasklido ne tik Lietuvoje, bet ir už mūsų šalies ribų.

Pasiruošimo darbai naujam iššūkiui prasideda jau dabar!