Klauskite visko apie KPVD PRC


Lukass
Sveiki, mokymo diplomas su pagyrimu gaunamas, kai nuo 1-3 kurso visi specialybes metiniai pazymiai gaunasi po 9-10 ar tik nuo 3 kurso turi but 9-10 kad gauciau su pagyrimu ?
KPVDPRC
Lukass rašė: Sveiki, mokymo diplomas su pagyrimu gaunamas, kai nuo 1-3 kurso visi specialybes metiniai pazymiai gaunasi po 9-10 ar tik nuo 3 kurso turi but 9-10 kad gauciau su pagyrimu ?
Laba diena, 9-10 turi būti iš visų profesijos mokomųjų dalykų, t. y. per 1-3 mokslų metus.
Brigita
Sveiki, jeigu siais metais istojau i magistra VF ar galiu bandyt stoti siais metais i testini VF mokymasi jusu profesineje? Aciu uz atsakyma.
KPVDPRC
Brigita rašė: Sveiki, jeigu siais metais istojau i magistra VF ar galiu bandyt stoti siais metais i testini VF mokymasi jusu profesineje? Aciu uz atsakyma.
Laba diena, Taip, jūs galite teikti prašymą į profesinę mokyklą.
Jurga
Sveiki, ar as galiu mokintis, trečią karta profesineje, valstybes finansuojamoje vietoje? Ar iš karto patekčiau i nefinansuojama vietą.
Juozas
Laba diena, Ar paramedikų kursą studijuoti yra galimybė vakariniu ar neakivaizdiniu būdu.
KPVDPRC
Jurga rašė: Sveiki, ar as galiu mokintis, trečią karta profesineje, valstybes finansuojamoje vietoje? Ar iš karto patekčiau i nefinansuojama vietą.
Laba diena, Šiuo metu keičiasi visas profesinio mokymo sistema ir prašymai yra pildomi internetu per www.lamabpo.lt tinklapį. Šią vasarą turėjome įvairių atvejų jūsų užduotu klausimu, todėl teisingiausias atsakymas būtų pateiktas, kai jūs pradėsite pildyti prašymą. Asmenys turintys aukštuosius ar kitus profesinius išsilavinimus galėjo teikti prašymus į tam tikras programas ir mokintis valstybės finansuojamose vietose.
KPVDPRC
Juozas rašė: Laba diena, Ar paramedikų kursą studijuoti yra galimybė vakariniu ar neakivaizdiniu būdu.
Laba diena, Asmenims, kurie dirba, augina mažamečius vaikus ar studijuoja universitetuose yra sudaromos galimybės šias veiklas suderinti su mokslais mūsų Centre.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]

Žurnalas 'KUR STOTI 2018'
Žurnalas 'KUO BŪTI 2018'
Žurnalas 'KUR STOTI UŽSIENYJE' 2014