Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC


Lukass
Sveiki, mokymo diplomas su pagyrimu gaunamas, kai nuo 1-3 kurso visi specialybes metiniai pazymiai gaunasi po 9-10 ar tik nuo 3 kurso turi but 9-10 kad gauciau su pagyrimu ?
KPVDPRC
Lukass rašė: Sveiki, mokymo diplomas su pagyrimu gaunamas, kai nuo 1-3 kurso visi specialybes metiniai pazymiai gaunasi po 9-10 ar tik nuo 3 kurso turi but 9-10 kad gauciau su pagyrimu ?
Laba diena, 9-10 turi būti iš visų profesijos mokomųjų dalykų, t. y. per 1-3 mokslų metus.
Brigita
Sveiki, jeigu siais metais istojau i magistra VF ar galiu bandyt stoti siais metais i testini VF mokymasi jusu profesineje? Aciu uz atsakyma.
KPVDPRC
Brigita rašė: Sveiki, jeigu siais metais istojau i magistra VF ar galiu bandyt stoti siais metais i testini VF mokymasi jusu profesineje? Aciu uz atsakyma.
Laba diena, Taip, jūs galite teikti prašymą į profesinę mokyklą.
Jurga
Sveiki, ar as galiu mokintis, trečią karta profesineje, valstybes finansuojamoje vietoje? Ar iš karto patekčiau i nefinansuojama vietą.
Juozas
Laba diena, Ar paramedikų kursą studijuoti yra galimybė vakariniu ar neakivaizdiniu būdu.
KPVDPRC
Jurga rašė: Sveiki, ar as galiu mokintis, trečią karta profesineje, valstybes finansuojamoje vietoje? Ar iš karto patekčiau i nefinansuojama vietą.
Laba diena, Šiuo metu keičiasi visas profesinio mokymo sistema ir prašymai yra pildomi internetu per www.lamabpo.lt tinklapį. Šią vasarą turėjome įvairių atvejų jūsų užduotu klausimu, todėl teisingiausias atsakymas būtų pateiktas, kai jūs pradėsite pildyti prašymą. Asmenys turintys aukštuosius ar kitus profesinius išsilavinimus galėjo teikti prašymus į tam tikras programas ir mokintis valstybės finansuojamose vietose.
KPVDPRC
Juozas rašė: Laba diena, Ar paramedikų kursą studijuoti yra galimybė vakariniu ar neakivaizdiniu būdu.
Laba diena, Asmenims, kurie dirba, augina mažamečius vaikus ar studijuoja universitetuose yra sudaromos galimybės šias veiklas suderinti su mokslais mūsų Centre.
Agnė
Laba diena, norėjau paklausti ar yra sudaromos galimybės dirbti ir studijuoti jūsų mokymo centre. Ar būtų užskaitomi moduliai, kuriuos turėjai universitete. Taip pat ar galima įstoti į nemokamą vietą jei jau studijavai ir buvai pakliuvęs į VF vietą? Girdėjau, jog reikia sumokėti už priemones, kiek reiktų mokėti stojant į masažuotjo profesiją?
KPVDPRC
Agnė rašė: Laba diena, norėjau paklausti ar yra sudaromos galimybės dirbti ir studijuoti jūsų mokymo centre. Ar būtų užskaitomi moduliai, kuriuos turėjai universitete. Taip pat ar galima įstoti į nemokamą vietą jei jau studijavai ir buvai pakliuvęs į VF vietą? Girdėjau, jog reikia sumokėti už priemones, kiek reiktų mokėti stojant į masažuotjo profesiją?
Sveiki, mokslai yra organizuojami dienine/ nuolatine forma, tačiau asmenis, kurie dirba, studijuoja ar augina mažamečius vaikus, galime pasiūlyti pavienio mokymosi formą. Šiems asmenims yra sudaromas individualus praktinių pamokų grafikas, o teorinę mokymosi medžiagą asmuo daugiau mokinasi individualiai. Taip, bendri besikartojantys mokomieji dalykai yra užskaitomi iš formalių kvalifikacinių diplomų, jei atitinka valandų skaičių. Nors ir studijavote valstybės finansuojamoje vietoje, turėtumėte dar turėti galimybę pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą ir profesiniame lygmenyje. Papildomo mokesčio už priemones nėra.
Agnė
Jeigu dauguma universiteto modulių atitinka valandų skaičių galbūt ir mokymosi trukmė galėtų būti sutrumpinta?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]