Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC


Emo
Laba diena, tiesiog lakstau po interneta ieskodamas informacijos apie, pageidautina neakivaizdines ar betkokias studijas, su vidurinio issilavinimo diplomu, butent darbu saugos specialisto profesijai. Ar imanoma ziureti sia linkme jei po paskutiniu moklsu mokykloje praejo jau daugiau nei 10 metu? Ir kokios specialybes su tuo suristos, kokie reikalavimai? Aciu is anksto
KPVDPRC
Emo rašė: Laba diena, tiesiog lakstau po interneta ieskodamas informacijos apie, pageidautina neakivaizdines ar betkokias studijas, su vidurinio issilavinimo diplomu, butent darbu saugos specialisto profesijai. Ar imanoma ziureti sia linkme jei po paskutiniu moklsu mokykloje praejo jau daugiau nei 10 metu? Ir kokios specialybes su tuo suristos, kokie reikalavimai? Aciu is anksto
Laba diena, mūsų Centras gali jums pasiūlyti Apsaugos darbuotojo mokymo programą, kuri trunka 2 m. Į profesinio mokymo programas galima stoti net ir praėjus keliems metams po vidurinio išsilavinimo įgijimo. Prašymai pildomi internetu per www.lamabpo.lt tinklapį.
Paula
Laba diena! Ar mokslas žirgininkystės profesijoje mokamas ar ne? Kokia būtų bendrabučio kaina? Ar bendrabutyje yra vienviečių kambarių?
KPVDPRC
Paula rašė: Laba diena! Ar mokslas žirgininkystės profesijoje mokamas ar ne? Kokia būtų bendrabučio kaina? Ar bendrabutyje yra vienviečių kambarių?
Laba diena, Valstybės finansuojama nefinansuojama vieta priklausi nuo turimų kvalifikacijų skaičiaus. Asmuo neturintis nei vienos kvalifikacijos, gali pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą. Bendrabutyje yra dviviečiai arba keturviečiai kambariai.
Dalia
Sveiki at imanoma istoti I neakivaizdiniu budu mokintis paramediku,nes turiu 2 nepilnamecius vaikus ir esu baigus 11kl.aciu
KPVDPRC
Dalia rašė: Sveiki at imanoma istoti I neakivaizdiniu budu mokintis paramediku,nes turiu 2 nepilnamecius vaikus ir esu baigus 11kl.aciu
Laba diena, norint įstoti į paramediko programą, reikia turėti vidurinį išsilavinimą.
Ieva
Sveiki, Galbūt galima sužinoti priėmimo į paramedikų spec. rezultatus ir vertinimo kriterijus, t.y. su kiek pageidaujančių sudaromos sutartys ir koki kriterijai vertinami. Dėkoju
KPVDPRC
Ieva rašė: Sveiki, Galbūt galima sužinoti priėmimo į paramedikų spec. rezultatus ir vertinimo kriterijus, t.y. su kiek pageidaujančių sudaromos sutartys ir koki kriterijai vertinami. Dėkoju
Laba diena, priėmimas vyksta pildant prašymą internetu per LAMA BPO sistemą (artimiausias priėmimo etapas nuo gegužės 20 d.). Pagrindiniai kriterijai vertinant prašymą yra tinkamai sulipdytas prašymas ir vidurinio išsilavinimo metinių pažymių bei egzaminų vertinimų vidurkis. Konkursinį balą skaičiuoja LAMA BPO asociacijos darbuotojai. Kiekvienais metais priimamų besimokančiųjų skaičius priklauso nuo ŠMSM skirtų vietų, kuris kasmet kinta.
Julija
Sveiki, Gal žinote, kodėl nebevykdoma sporto klubo paslaugų organizatoriaus profesija? Gal būt ji bus vykdoma kitais metais?
KPVDPRC
Julija rašė: Sveiki, Gal žinote, kodėl nebevykdoma sporto klubo paslaugų organizatoriaus profesija? Gal būt ji bus vykdoma kitais metais?
Laba diena, ši programa laukia ekspertizės ar bus ją galima vykdyti profesinio mokymo įstaigoms.
Gediminas
O gal žinote, ar dar šiais metais bus galima stoti į sporto klubo organizatoriaus programą, jei ją patvirtins?
KPVDPRC
Gediminas rašė: O gal žinote, ar dar šiais metais bus galima stoti į sporto klubo organizatoriaus programą, jei ją patvirtins?
Laba diena, jei profesinio mokymo įstaigoms bus leidžiama teikti šios programos mokymą, ją matysite profesinio mokymo programų sąraše pildydami prašymą LAMA BPO sistemoje.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]