KAMBARIŲ TVARKYTOJO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA

Švietimo sritis: Paslaugos asmenims

Suteikiamos kvalifikacijos pavadinimas: kambarių tvarkytojas

Lietuvos kvalifikacijų sandaros lygis: II

Programos valstybinis kodas: P21101304, T21101304 – nereglamentuotas ir mokymasis socialinių įgūdžių ugdymo programoje;

PROGRAMOS APIBŪDINIMAS

Absolventas, įgijęs kambarių tvarkytojo profesiją, gebės, prižiūrint aukštesnės kvalifikacijos darbuotojui, tvarkyti kambarius ir bendrojo naudojimo patalpas apgyvendinimo paslaugas teikiančioje įmonėje.

Asmuo, turintis kambarių tvarkytojo kvalifikaciją, galės dirbti viešbučiuose, moteliuose, svečių namuose, kaimo turizmo sodybose ir kitose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įmonėse.

Dirbant  šį darbą yra naudojamos įvairios darbo priemonės: dulkių siurbliai (sausam, drėgnam valymui), šepečiai, šluostės, šveistukai, valymo priemonės ar kitas valymo inventorius, įspėjamieji ženklai. Taip pat šios profesijos atstovas privalo dėvėti specialiuosius darbo drabužius, prisisegti skiriamąjį ženklą, dirbama pamainomis, naudojamos cheminės valymo priemonės.

VIRĖJO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA

Švietimo sritis: Paslaugos asmenims

Suteikiamos kvalifikacijos pavadinimas: virėjas

Lietuvos kvalifikacijų sandaros lygis: IV

Programos valstybinis kodas: P42101303  – pagrindinis išsilavinimas ir mokymasis vidurinio ugdymo programoje (mokymosi trukmė 3 metai);

 

PROGRAMOS APIBŪDINIMAS

Virėjo modulinė profesinio mokymo programa yra skirta kvalifikuotam darbuotojui parengti. Absolventas, įgijęs virėjo specialybę, gebės  savarankiškai gaminti, apipavidalinti ir patiekti patiekalus, įvertinti patiekalų kokybę ir tvarkyti dokumentaciją.

 Šios specialybės atstovai dirba virėju įvairių tipų maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse. Dirbant šį darbą yra privaloma dėvėti specialius darbo drabužius. Virėjo darbas yra prie aukštos temperatūros įrenginių, su elektros prietaisais.

Programos valstybinis kodas: P21101308 – nereglamentuotas ir mokymasis socialinių įgūdžių ugdymo programoje (mokymosi trukmė 3 metai).

Virėjo modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam virėjui parengti ir su aukštesnės kvalifikacijos darbuotojo pagalba  gebės parinkti maisto produktus ir žaliavas, atlikti jų pirminį apdorojimą, gaminti nesudėtingos technologijos pusgaminius ir patiekalus.

Tai darbas įvairių tipų maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse. Asmenys, turintys  virėjo kvalifikaciją, dirba  su maisto gaminimo įrankiais ir inventoriumi, prie aukštos temperatūros įrenginių, su elektros prietaisais, įvairiais mechaniniais, šiluminiais ir automatiniais virtuvės prietaisais bei įrenginiais.

Stojantieji prašymus dėl priėmimo mokytis pateikia internetinėje svetainėje https://profesinis.lamabpo.lt nuo birželio 1 dienos.

Kontaktai:

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras

Gedimino g. 81 LT-82168 Radviliškis

Tel. (8-422)53957, mob. tel 865501630

El.p. info@rtvmc.lt

Internetinis adresas http://www.rtvmc.lt