Simas rašė: Sveiki, jei nelaikau istorijos egzamino ir buvau nepasirinkęs mokintis istorijos mokykloje 11-12 klasėse ir neturėsiu net metinio pažymio, ar galiu stoti į policiją?
Sveiki,
galite. Pasiskaičiuokite skaičiuoklėje vertinimus. Neturint istorijos rašysis 0 alų. Visų dalykų bendras vidurkis turi būti ne mažesnis nei 3 balai. Jei mažesnis nei 3, negalėsite dalyvauti atrankoje.