Dėl Priėmimo į LPM


LPM
Simas rašė: Sveiki, jei nelaikau istorijos egzamino ir buvau nepasirinkęs mokintis istorijos mokykloje 11-12 klasėse ir neturėsiu net metinio pažymio, ar galiu stoti į policiją?
Sveiki, galite. Pasiskaičiuokite skaičiuoklėje vertinimus. Neturint istorijos rašysis 0 alų. Visų dalykų bendras vidurkis turi būti ne mažesnis nei 3 balai. Jei mažesnis nei 3, negalėsite dalyvauti atrankoje.
Erikas
Labas vakaras ar galima tiketis papildomo priemimo,nespejau pateikti prasymo..Na iki 2026 Birzelio 21 dienos teikiamas prasymas.Kaip tik siandien nusprendziau prasyma pateikti..
LPM
Erikas rašė: Labas vakaras ar galima tiketis papildomo priemimo,nespejau pateikti prasymo..Na iki 2026 Birzelio 21 dienos teikiamas prasymas.Kaip tik siandien nusprendziau prasyma pateikti..
Sveiki, dar iki 24 valandos galite teikti. Nespėjus, galėsite teikti kitais metais. Prašymai priimai nuo vasario mėnesio. Išimčių šiemet jau nebus.

Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas



Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]