2013 m. gegužės 28 d., Vilnius.  Šią savaitę prasidėjo Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (toliau –TTVAM) ir Kinijos aukštųjų mokyklų jaunimo verslumo ugdymo intensyvi programa Amber&Jade.  Tai pirmoji Lietuvos ir Kinijos aukštųjų mokyklų programa, kurios metu 84 studentai iš 12 pasaulio šalių kurs paslaugų inovacijas realioms Lietuvos įmonėms ir semsis multikultūrinės patirties ruošiantis profesinei veiklai globalioje rinkoje. Į projektą noriai įsiliejo Lietuvos pramogų ir prekybos centras, bankas, nacionalinė biblioteka, restoranai ir kitos paslaugų įmonės, kurios tiki, kad daugiakultūris jauno žmogaus požiūris į teikiamų paslaugų kokybę gali atnešti netikėtų ir perspektyvių idėjų paslaugų inovacijoms.

Projekto Amber&Jade  globėjai – Kinijos Liaudies Respublikos ambasadorius Lietuvoje ir J. E. Liu Zengwen ir Lietuvos ambasadorė Kinijoje J. E.  Lina Antanavičienė.

Programoje Amber&Jade dalyvauja 23 studentai iš Kinijos Guandong užsienio studijų universiteto Pietų Kinijos verslo kolegijos, Guangong Vandenyno universiteto Cunjin kolegijos ir Guandong technologijų universiteto Huali kolegijos, taip pat studentai iš Olandijos NHL taikomųjų mokslų  universiteto bei 70 TTVAM studentų. Iš viso projekte dalyvauja studentai iš 12 pasaulio šalių.

Šios dviejų savaičių trukmės programos metu apie 20 daugiakultūrinių studentų komandų kurs paslaugų inovacijas realioms Lietuvos įmonėms. Studentų komandų paslaugų inovacijų idėjas projekto pabaigoje vertins garbinga žiuri, kuri išrinks pagrindinio prizo komandą-laimėtoją.