Matematika.lt 
 
KTU gimnazijos mokytojų ekspertų B. Burgio, J. Gedminienės ir V. Vanago sukurtas projektas, skirtas abiturientams, norintiems laiką prieš pat egzaminą išnaudoti produktyviai ir pasikartoti pagrindines temas. Video pamokose pateikiama informacija yra aiški, struktūruota, apimanti tik tas žinias, kurios būtinos keliaujant laikyti VBE. Tad tai – puikus pasirinkimas moksleiviams, nenorintiems likus vos mėnesiui minčių apkrauti žiniomis, nepadėsiančiomis egzamino metu. 
 
Iš viso platformoje šiuo metu yra patalpinta 40 video pamokų. Visos jos yra laisvai prieinamos pasinaudojus nuoroda į puslapį matematika.lt ir visiškai nemokamos. Įrašytas pamokas galima peržiūrėti neribotą kiekį kartų, išsirinkti tas temas, kurios asmeniškai yra aktualiausios.
 
Vaizdopamokos.lt
 
Visuomeniniais pagrindais kuriama individualizuoto mokymosi platforma, kurioje talpinamos trumpos pamokos, apimančios visas vidurinės mokyklos kurso metu dėstomas matematikos temas. Pamokas neatlygintinai kuria mokytojai iš visos Lietuvos. 
 
Platformos duomenų bazė itin plati – čia galima rasti beveik 600 nemokamų vaizdo įrašų. Tai, jog jie išskaidyti itin smulkiomis potemėmis ir trunka ne ilgiau, nei 10-15 minučių, leidžia lengvai pasirinkti ir peržiūrėti tik tas pamokas, kuriose išties susiduriama su mokymosi problemomis, 
 
Digiklasė.lt
 
Virtualaus mokymosi platforma Digiklasė savo Youtube kanale pateikia nemokamas pavyzdines matematikos pamokas, kurios tikrai pravers norintiems išsamiai ir nuodugniai dar kartą išgirsti mokytojo dėstomą tam tikrą temą.
 
Tiesa, tai dar ne viskas. Tame pačiame kanale rasite patalpintą ir matematikos mokytojo Šarūno Vaitkaus pranešimą apie matematikos Valstybinį brandos egzaminą. Pranešimo metu pedagogas dalinasi įžvalgomis apie egzamino struktūrą ir patarimais, kaip gauti norimą balą. Nuo įsiskaitymo į užduotis iki formulių išvedimo ir uždavinių sprendimo instrukcijose neaprašytais būdais.