* Kuo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Menų pedagogikos programa savita tarp Lietuvoje ir pasaulyje organizuojamų programų?

Tai galimybė susitikti skirtingų menų – muzikos, šokio, teatro – sričių atstovams, dalyvauti bendruose projektuose ir akcijose, bendradarbiauti ir mokytis vieniems iš kitų. Išskirtiniai studijų programos bruožai – turiningos meninės veiklos patirtys, tarpdiscipliniškumas ir komandinis darbas, lyderystės ir kūrybinio mąstymo siekis, atvirumas įvairioms profesinės karjeros galimybėms.

* Kokius dalykus studijuoja Menų pedagogikos studentai?

Greta specializacijos – muzikos, šokio, teatro – sričių besimokantieji studijuoja tarpdisciplininius dalykus: Meninė komunikacija, Menų integracija, Taikomosios meninės kūrybos programos, Kultūros projektų valdymas, Šiuolaikinės meninio ugdymo strategijos ir kt. Siūlomas gausus pasirenkamų disciplinų skaičius, sudaromos sąlygos gilesniam kitos specializacijos pažinimui. Meninius dalykus dėstys menininkai: Klaipėdos lėlių teatro aktorė ir režisierė doc. Justina Jukonytė, choreografė doc. Agnija Šeiko, pianistė prof. Tatjana Romaškina, džiazo dainininkė Aušra Smičiūtė ir daugelis kitų gerai Lietuvoje žinomų menininkų.

* Kokios absolventų įsidarbinimo galimybės?

Menų pedagogikos studijų programos absolventas – menininkas, pedagogas, tyrėjas, švietimo politikas. Nuo jo paties priklauso, kurioje srityje išskleisti savo talentus, imtis pokyčių lyderystės. Absolventai laukiami visose

* Kodėl verta rinktis Menų pedagogikos studijas?

Besikeičiančioje visuomenėje menas tampa ypatingos svarbos platforma. Kas gali pakeisti pasaulį, jei ne mes – tie, kurie kuria grožį patys ir padeda jį kurti kitiems. Jei turite meninių ambicijų ir norite jas padėti realizuoti kitiems, jei patinka meninė veikla ir planuojate dirbti su jaunais žmonėmis – Menų pedagogikos studijų programa skirta jums! 

STOJAMIEJI EGZAMINAI į LMTA Menų pedagogikos studijų programą vyks birželio 25-28 d.

Birželio 25 d. 10 val. į specializaciją Šokis (LMTA Klaipėdos fakultetas, Klaipėda, K. Donelaičio a. 5)

Birželio 25 d. 10 val. į specializaciją Teatras (LMTA Klaipėdos fakultetas, Klaipėda, K. Donelaičio a. 5)

Birželio 27 d. 11 val. į specializaciją Muzika (LMTA Klaipėdos fakultetas, Klaipėda, K. Donelaičio g. 4)

Birželio 28 d. 12 val. į specializaciją Muzika (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius, Gedimino pr. 42)

KONSULTACIJA

Birželio 25 d. 14 val. Klaipėdoje (LMTA Klaipėdos fakultetas, K. Donelaičio g. 4, Klaipėda)

Stojantiesiems į Menų pedagogikos studijų programą

* konkursinis balas apskaičiuojamas susumavus stojamojo egzamino ir brandos egzaminų įvertinimus, padaugintus iš svertinių koeficientų; 

* privalomas motyvacijos įvertinimas; 

* vietoje stojamojo egzamino įskaitomas ir atitinkamos meno studijų krypties stojamasis egzaminas 

Kontaktai pasiteirauti: LMTA Klaipėdos fakulteto prodekanė doc. Irena Pečiurienė, irena.peciuriene@lmta.lt, +370 699 69257.

LMTA informacija