Kovo 30-31 dienomis Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centras (toliau - Mokymo centras) dalyvaus tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje KARJERA&STUDIJOS 2022, vyksiančioje Litexpo parodų rūmuose, Vilniuje.

 

Parodos metu svečiai ir lankytojai galės artimiau susipažinti su pataisos pareigūno profesija ir jos ypatumais, taip pat su pataisos pareigūno darbe naudojamomis techninėmis ir specialiosiomis priemonėmis. Svečiai taip pat bus supažindinami su Mokymo centro veikla, mokymosi Mokymo centre galimybėmis ir atrankos procedūromis. Dviejų dienų trukmės parodoje, lankytojai taip pat turės išskirtinę galimybę susitikti ir pabendrauti su Lietuvos bausmių vykdymo sistemoje dirbančiais specialistais, pataisos pareigūnais, Teisingumo ministerijos ir Kalėjimų departamento atstovais, Mokymo centro kursantais ir darbuotojais. Kovo 30 d. nuo 11:00 valandos parodoje lankysis ir su svečiais bendraus LR teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska, kovo 31 d. nuo 11:00 valandos LR teisingumo viceministras - Elanas Jablonskas.

 

Visų, norinčių artimiau pažinti pataisos pareigūno profesija, Mokymo centras laukia jau šį trečiadienį-ketvirtadienį Litexpo parodų rūmuose, 4.07 stende!