Mokymuisi nupirkta KEMPPI  suvirinimo įranga, tokiems  procesams kaip MIG\ MAG , TIG, MMA. Turime  pusautomačius MIG\ MAG proceso. Tai vienas iš populiaresnių suvirinimo būdų, dažniausia juo virinamas juodas plienas. Turime TIG suvirinimo aparatus, kurie dažniausia naudojami aliuminio ir nerūdijančio plieno virinimui. Mokymo klasėje yra trys MMA. Tai paprasčiausias, seniausias, populiariausias ir universaliausias suvirinimo būdas, naudojamas beveik visiems įvairių konstrukcijų metalams. Ši suvirinimo technologija reikalauja didesnio įgudimo ir patirties. Šiuo būdu negalima virinti labai plonų metalo gaminių. Privalumas – nereikalingas dujų balionas.

          Kaip sekasi motyvuoti mokinius? Ma­nau, sakydamas, jog esam reiklūs, darbštūs –nepasigirsim. Mokiniams bandom įteigti, kad, jei dirbi pats, tai ir mo­kytojas su tavimi dirba. Tik tuomet ateina atpildas: jeigu sieki, ir pasieki. Motyvacija „pasiduoda“ gana nelengvai, bet būnant atkakliam, ji pasiekama.

Praktinio mokymo klasėje turima įranga:

Pusautomačiai MIG\ MAG proceso Kempact 253A, X8 MIG, FastMig X350, X450.

MIG/MAG suvirinimo metu elektrinis lankas dega tarp lydžios vielos ir suvirinamo metalo apsauginių dujų aplinkoje. Ši aplinka gali būti inertinės dujos (argonas) arba aktyviosios dujos (CO2 arba argono ir CO2 mišinys). 

Aparatai suvirinimui glaistytais elektrodais (MMA - angl. manual metal arc).
Šnekamojoje kalboje tokie aparatai dar vadinami „svarkėmis". Šio suvirinimo metu tarp lydaus glaistu dengto elektrodo ir suvirinamo metalo sukuriamas elektros lankas, kuris tirpdo elektrodą ir metalą. Elektrodo sudėtis yra panaši į suvirinamo metalo sudėtį, tirpdamas jis susilydo su baziniu metalu. Elektrodai gali būti padengti baziniu ar rutilo glaistu. Glaistas tirpsta ir sukuria apsauginių dujų aplinką ir šlaką.

Aparatai suvirinimui nelydžiu elektrodu apsauginėse dujose (TIG) arba volframo elektrodu inertinėse dujose (TIG – angl. tungsten inert gas welding). Šnekamojoje kalboje sakoma „suvirinimas argonu" . Iš tikrųjų taip ir yra, nes šiam suvirinimo būdui naudojamos apsauginės argono dujos. Suvirinant šiuo būdu elektros lankas susidaro tarp nelydaus volframinio elektrodo ir suvirinamo metalo. Pučiamas argonas apsaugo suvirinimo vonelę. Suvirinimas gali būti atliktas sulydant metalą arba naudojant pridėtinius suvirinimo vielos strypelius, kurių sudėtis panaši į metalo sudėtį. Suvirinimo vielos strypeliai ištirpsta suvirinimo vonioje. Elektros lankas uždegamas palietus medžiagą elektrodu ir pakeliant keletą milimetrų (kontaktinis uždegimas) arba per nuotolį, naudojant aukštos įtampos iškrovą (bekontaktis uždegimas).  Taip pat naudojame metalo pjaustymo stakles bei metalo gręžimo stakles.

Mokydami suvirintojus bendradarbiaujame su įmonėmis UAB „EkoT“ ir su ,,Peikko Lietuva“.

         Suvirintojo profesija išsiskiria ir tuo, jog šios specialybės profesionalų gali prireikti ne tik dirbant ant žemės – tai profesija, kurios darbuotojų reikia net po vandeniu, kosmose. Suvirintojai reikalingi ir kariuomenėje, laivyboje, automechanikoje. Tai lemia šios profesijos dinamiką – dėl šios priežasties, jeigu turėsite pakankamai patirties, galėsite išsirinkti jums labiausiai patinkančią suvirintojo sferą.

Ogtajus Aslanovas, suvirintojų mokytojas