VVK Studentai miesto gyventojams dalino vokelius, kuriuose buvo pateikta prevencinė medžiaga. Pasižadėję, kad tai pirmas ir paskutinis jų imamas vokelis, praeiviai mielai įsiamžino kartu su didžiuliu Antikorupcijos voku.

„Tikimės, kad tai yra jūsų pirmas ir paskutinis vokelis, kurį paimate.“, – šia ir kitomis frazėmis studentai linksmai ragino praeivius prisidėti prie korupcijos mažinimo šalyje. Jaunuoliai džiaugėsi, kad jų surengta akcija nepaliko abejingų nei jaunų, nei senų.

Praeiviai mielai diskutavo ir dalinosi savo patirtimi su akcijos iniciatoriais. „Sutikome įvairiausių profesijų žmonių. Kalbėjome su policijos pareigūnais, mokesčių inspekcijos darbuotojais, pensininkais. Buvo įdomu sužinoti, kaip jie prisideda prie sąžiningos sistemos.“, – pasakojo Vilniaus verslo kolegijoje studijuojantis Mantas.

„Esame patenkinti, kad mūsų akcija sulaukė susidomėjimo. Sutiktiems mokyklinukams pasakojome, kas yra korupcija.“, – geromis emocijomis dalinosi viena iš akcijos rengėjų Dovilė.

Nuo 2004 metų gruodžio 9 dieną visame pasaulyje minima antikorupcijos diena. Kviečiame pasižiūrėti Vilniuje surengtos antikorupcijos dienos akcijos akimirkas čia