Šiemet atliktoje bendrojoje studentų apklausoje 96% studentų nurodė, kad rekomenduotų studijas Vilniaus verslo kolegijoje. Apklausos rezultatus patvirtina žurnalo "Reitingai" atlikas studentų požiūrio į aukštąją mokyklą tyrimas iš 10 taškų VVK surinko 9,4 taškus. 
 
"Galiu rekomenduoti kolegiją savo draugams, nes esu garantuotas dėl kolegijos teikiamos puikios studijų kokybės, išskirtinio dėmesio jos studentams, puikių dėstytojų kompetencijų, gerų mokymosi sąlygų.", - VVK absolventas Evaldas
 
"Dėstytojų kūrybingumas perduodant studentui teorines žinias, kartais net per labai šmaikščias praktines situacijas, buvo nuostabus.", - VVK absolventė Dovilė
 
ABSOLVENTAI IR JŲ KARJERA
 
 
Darbdaviai yra labiausiai patenkinti mūsų kolegijos absolventais. Baigusieji VVK vieni iš geriausiai įsidarbinančių absolventų tarp visų Lietuvos kolegijų. 2012 metais 88,5 % baigusių susirado darbą (2013 m. žurnalo „Veidas“ duomenys). 2013 metais šis rodiklis dar pagerėjo: net 92,6 % absolventų sėkmingai įsidarbino, kūrė ar vystė savo verslą. (2014 m. žurnalo „Reitingai“ duomenys). Dalis absolventų tęsia studijas šalies ir užsienio universitetuose bei koledžuose. Baigusieji studijas kolegijoje geba suderinti profesinę veiklą ir tolesnes studijas.
 
AKADEMINĖ BENDRUOMENĖ 
 
MICE knowldge įkūrėjo Rob Davidson paskaita kolegijoje
 
Kolegijoje dėsto kvalifikuoti specialistai iš Lietuvos ir užsienio šalių, daugelis yra dėstytojai – praktikai (verslo konsultantai, firmų vadovai, ekonomistai, finansininkai, bankų darbuotojai, teisininkai, IT specialistai, sociologai, psichologai, užsienio kalbų specialistai). Visi dėstytojai turi ne žemesnį kaip magistro laipsnį, dalis jų – įvarių mokslo sričių daktarai, turintys ir pedagoginius docento ar profesoriaus vardus. Mūsų akademinė bendruomenė yra kūrybinga, darbšti, aktyviai dalyvaujanti kolegijos veikloje. Bendruomenės nariai siekia tobulėti, formuoti naujus įgūdžius, yra skatinami atskleisti savo gabumus. 
 
STUDIJŲ PROGRAMOS
 
 
fiziniai mokslai:
 
 
 
 
socialiniai mokslai: 
 
 
 
 
humanitariniai mokslai:
 
 
 
PRIĖMIMAS 
 
 
Priėmimas į Vilniaus verslo kolegiją vykdomas dviem būdais:
1. Bendras priėmimas per LAMA BPO. 
2. Tiesioginis priėmimas į mokamas vietas. Dokumentus priimame iki RUGPJŪČIO 31 dienos.
 
www.kolegija.lt