Transporto verslas yra viena sėkmingiausiai funkcionuojančių pramonės šakų, darančių didelę įtaką Lietuvos ekonominiam augimui, todėl transporto srities profesionalai – ypač puikiai mokantys kelias užsienio kalbas nesunkiai suranda tiek praktikos, tiek darbo vietas šiame perspektyviame sektoriuje. 
Transporto bei logistikos paslaugų rinka yra pasaulinė, todėl darbo perspektyvos yra tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Šis sektorius yra didžiules galimybes atveriantis pasaulis – būk jo profesionalu.  
 
 
VVK siekiama išugdyti transporto verslo profesionalą, mokantį ne mažiau kaip dvi užsienio kalbas bei gebantį teorines žinias ir praktinius įgūdžius sėkmingai naudoti globalioje transporto ir logistikos paslaugų rinkoje.
 
Studijų dalykai: 
Transporto ir verslo vadybos studentai mokosi šių: ekspedijavimo ir muitinės veiklos, sandėlių logistiko ir atsargų valdymo, intelektinių transporto sistemų, darbo saugos ir ergonomikos, tiekimo grandinės valdymo ir kitų studijų dalykų. 
 
Studijų programa: Transporto verslo vadyba
Suteikiamas laipsnis: Transporto ir logistikos profesinio bakalauro laipsnis
Studijų sritis: Verslas ir ekonomika
Trukmė: Nuolatinės 3 metai, Ištęstinės (savaitgalinė arba ciklinė) 4 metai. 
Kreditai (ECTS) 180
Dėstymo kalbos: lietuvių arba rusų  
Svarbu: 9 iš 10 VVK studentų rekomenduoja studijas savo draugui.
 
Daugiau apie studijų programą: www.kolegija.lt/TVV
 
2015 m. priėmimas į Vilniaus verslo kolegiją vykdomas dviem būdais: 
 
1. Bendras priėmimas per LAMA BPO nuo Birželio 1 d.
2. Tiesioginis priėmimas į mokamas vietas vyksta jau dabar. 
Baigę studijas Vilniaus verslo kolegijoje, įgysite bakalauro laipsnį ir galėsite tęsti magistro studijas Lietuvos bei užsienio aukštosiose mokyklose.