Nori dirbti nacionalinėje ar tarptautinėje svetingumo ir renginių rinkoje? Esi dinamiškas, neieškai žodžio kišenėje? Nori kurti, organizuoti, bendrauti, turi idėjų ir nori jas realizuoti?  
Studijuok svetingumo ir renginių industriją VVK!
 
Svetingumo ir renginių industrija – perspektyvi specialybė, siekiantiems tapti pirmaujančios pasaulyje industrijos profesionalais.
 
Baigęs šia studijų programą, tu: Išmanysi turizmo, viešbučių, konferencijų bei laisvalaikio renginių verslą. Būsi įvaldęs svetingumo įmonių vadybos procesus ir svetingumo bei renginių paslaugas teikiančių įmonių specifiką. Turėsi įgūdžius, būtinus kokybiškai aptarnauti įvairių kultūrų klientus. Mokėsi siekti asmeninės ir verslo lyderystės. Lanksčiai reaguosi į neišvengiamus rinkos pokyčius. Būsi pasiruošęs darbui nacionalinėje ir tarptautinėje svetingumo ir renginių rinkoje.
 
Turizmo ir konferencijų rinka nuolat auga, kartu ir dirbančiųjų šiame sektoriuje poreikis. 
 
 
Karjeros galimybės: absolventai galės dirbti apgyvendinimo ir maitinimo, transporto organizavimo, turizmo informacijos, svetingumo bei laisvalaikio paslaugas teikiančiose įmonėse kaip administratoriais, projektų vadovais, konferencijų organizatoriais, šalies įvaizdžio tarptautinėse rinkose formavimo specialistais, svetingumo paslaugų marketingo specialistais ir vadybininkais, laisvalaikio renginių organizatoriais.
 
Studijų programa: Svetingumo ir renginių industrija
Suteikiamas laipsnis: Turizmo ir poilsio profesinio bakalauro laipsnis
Studijų sritis: Socialiniai mokslai
Trukmė: Nuolatinės 3 metai, Ištęstinės (savaitgalinė arba ciklinė) 4 metai. 
Kreditai (ECTS) 180
Svarbu: 9 iš 10  studentų rekomenduoja studijas Vilniaus verslo kolegijoje.
 
Daugiau apie programą: www.kolegija.lt/SPI
 
www.kolegija.lt