Rudeninėje parodoje bus pristatyta daugiau kaip 80 švietimo įstaigų iš viso pasaulio – Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados, Austrijos, Olandijos, Ispanijos, Čekijos, Norvegijos, Vokietijos ir kitų šalių. Tarp jų – žinomos privačios mokyklos pensionai, valstybiniai profesiniai koledžai, universitetai ir aukštosios mokyklos bei tarptautiniai anglų kalbos mokymo centrai iš anglakalbių šalių.

Seminarai apie mokslo užsienyje galimybes

Paroda „Tarptautinių studijų dienos 2015“ Baltijos šalyse vyksta nuo 2005 metų. Per tuos metus šis renginys tapo populiarus tarp tūkstančių moksleivių ir jų tėvų, studentų ir suaugusiųjų, vadovų ir įvairių kompanijų specialistų.

„Prieš 10 metų prasidėjęs projektas per tuos metus tapo žinomu Lietuvoje ir už jos ribų. Jame pristatomos įvairios mokymo programos – nuo kalbų kursų ir vasaros stovyklų iki vidurinio ir aukštojo išsilavinimo. Didžiulio dėmesio sulaukia parodos metu vykstantys nemokami seminarai. Bus pasakojama apie stojimo į užsienio universitetus ypatumus, apie mokslą Anglijos vidurinėje mokykloje“, – apie ateinančią parodą pasakojo „Baltic Council for International Education“ vadovė Jurgita Gruodienė.

Paroda vyks šiuolaikiškame Raddison Blu Hotel Lietuva konferencijų centre. Lankytojai turės galimybę susipažinti su užsienio mokymo įstaigų atstovais jaukioje neįpareigojančioje aplinkoje, užduoti klausimus ir gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Parodos metu nuo 12 val. vyks seminarai anglų ir lietuvių kalbomis apie mokslo užsienyje galimybes. Apie stojimo tvarką į užsienio universitetus bus galima sužinoti tiesiogiai iš parodoje dalyvaujančių užsienio mokyklų atstovų. 

Bakalauro arba magistro laipsnis užsienyje

Didžioji Britanija išlieka populiariausia užsienio šalimi, kur jaunuoliai siekia įgyti aukštąjį išsilavinimą. Tai lemia aukšta švietimo įstaigų reputacija ir išsilavinimo kokybė, kuri atveria perspektyvas įdomiam ir gerai apmokamam darbui. Anglijos universitetų atstovai papasakos apie mokymo programas, stojimo reikalavimus, studijų finansavimą ir apie kitus aktualius gyvenimo ir mokymosi momentus Didžiojoje Britanijoje.

Stojimas į Didžiosios Britanijos universitetus vyksta per centralizuotą UCAS organizaciją (Universities and Colleges Admissions Service). „Baltic Council for International Education“ yra UCAS centras Lietuvoje, parodos metu informuos lankytojus apie stojimo ypatumus į Didžiosios Britanijos universitetus.

Pirmą kartą į parodą atvyksta žinomas Thompson Rivers universitetas iš Kanados, kuris pristatys daugiau kaip 130 mokymo programų.

Ispanijos universitetas Universidad di Navarra kviečia būsimuosius studentus susipažinti su 34 bakalauro ir 36 magistrantūros programomis.

Tradiciškai parodoje dalyvaus universitetai iš Olandijos, taip pat iš Vokietijos, Šveicarijos, Čekijos, Norvegijos ir kt. šalių. Iš viso parodoje dalyvauja universitetai iš daugiau nei 10 šalių.

Elitinės privačios mokyklos ir nemokami valstybiniai koledžai

Įstoti į pasaulio TOP universitetus – sunkus uždavinys. Pavyzdžiui, geriausi Didžiosios Britanijos universitetai nepripažįsta Lietuvos vidurinio išsilavinimo atestato. Sprendimas iš šios situacijos – baigti vidurinį išsilavinimą užsienyje.

Parodoje Vilniuje jūsų laukia susitikimas su Didžiosios Britanijos, Austrijos, JAV, Kanados, Olandijos mokyklų vadovais ir atstovais.

Šie susitikimai gali tapti lemiami planuojant jaunų žmonių ateitį ir atveriant jiems karjeros kelią. Tokį kelią vienoje iš parodų pradėjo Gabriela Andrejeva, kuriai buvo suteikta 100 proc. stipendija mokymuisi privačiame Cambridge Tutors College. Vėliau sekė Oksfordo universitetas ir karjeros pradžia Londono vėžinių susirgimų institute.

Mokymas privačiose koledžuose – mokamas. Bet, jei jūsų biudžetas tokios galimybės neleidžia, galite vykti mokytis į valstybinę mokyklą arba į profesinį koledžą, kur mokslas nemokamas.

Parodoje jūsų laukia žinoma Šveicarijos mokykla, kuri ruošia specialistus svetingumo industrijoje, taip pat yra viešbučių, restoranų ir turizmo verslas.

Išsilavinimas užsienyje prasideda nuo tos šalies kurioje studijuosite kalbos žinojimo. Daugeliu atveju tai anglakalbės šalys. Parodoje galima išsirinkite jums tinkamiausius anglų kalbos kursus ir vykti į Didžiąją Britaniją, JAV, Kanadą, Australiją arba Naująją Zelandiją mokintis anglų kalbos.

***

Parodą organizuoja „Baltic Council for International Education“.
Parodos laikas: spalio 8 d. 11 – 18 val.
Įėjimas į parodą nemokamas.
Paroda vyks Radisson Blu Hotel Lietuva, konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20 Vilnius
Daugiau informacijos ir dalyvių sąrašą rasite: www.balticcouncil.lt
 

Organizatorių inf. 

facebook_logoKur stoti