Gruodžio 22 d. vyko „LTeam“ metų sporto apdovanojimai. Pasak renginio organizatorių, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vadovybės, šie metai Lietuvos sporto bendruomenei – ypatingi. „Paskutinius ketverius metus dėjome visas pastangas, kad ši šventė taptų ne tik sporto bendruomenės, bet ir visos Lietuvos renginiu. Tad neatsitiktinai keičiame ne tik vietą, įtraukiame naujų apdovanojimų, bet ir praplečiame paties renginio koncepciją“, – sako LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

 

„LTeam“ metų sporto apdovanojimų šventė vyko „Siemens“ arenoje. Lietuvos olimpinės rinktinės „LTeam“ prekės ženklą valdančio LTOK fondo vadovo Vitalijaus Vasiliausko teigimu, metų sportininko rinkimai visuomet sulaukia didelio visuomenės dėmesio, tad renginio vietos pakeitimas susijęs ir su olimpinio judėjimo, profesionalaus sporto populiarinimu Lietuvoje.

 

2016 m. įteikta vienuolika „LTeam“ sporto nominacijų: Metų sportininkui, Metų sportininkei, Metų treneriui, Metų proveržiui, Metų pergalei, Metų sportininkui su negalia, Metų vyrų komandai, Metų moterų komandai, Metų neįgaliųjų komandai, taip pat įteikti apdovanojimai už pagalbą Lietuvos sportininkams ir už viso gyvenimo nuopelnus.

 

Metų treneriu tapo Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) absolventas, Lietuvos irklavimo rinktinės vyr. treneris Mykolas Masilionis.

 

Metų vyrų komanda tapo irkluotojai – LEU studentas Saulius Ritter‘is ir absolventas Mindaugas Griškonis.

 

Metų sportininke tapo dviratininkė, LEU absolventė Simona Krupeckaitė.

 

Sveikiname!