Pataisos pareigūno profesija suteiks tau galimybę augti, tobulėti ir mokintis įveikti iššūkius, tuo pačiu padedant keisti žmonių elgesį, gal net jų gyvenimus. Tai bus patirtis reikalaujanti susitelkimo, pareigingumo ir atsakomybės, tačiau Kalėjimų departamento Mokymo centre iš specialistų sulauksi tinkamo psichologinio ir fizinio pasiruošimo, o išmokęs, kaip valdyti sudėtingas situacijas - įgausi pakankamai ryžto sklandžiai realizuoti savo tikslus. Tad kviečiame ryžtis prisijungti prie pokyčių idėjos ir pamąstyti apie unikalius įgūdžius!
 
Klausi savęs, ar esi tinkamas kandidatas?
 
Atsakymas taip, jeigu esi: Lietuvos Respublikos pilietis ir moki lietuvių kalbą; nepriekaištingos reputacijos ir lojalus Lietuvos valstybei; ne jaunesnis kaip 18 metų ir turi vidurinį išsilavinimą; tinkamos tarnybai sveikatos (CMEK) ir fizinės būklės.
 
Siūlome tau:
 
Profesinio tobulėjimo kelią, lavinant bendrąsias ir specialiąsias kompetencijas
 
Darbo vietą skirtingose pataisos namų įstaigose ir tardymo izoliatoriuose Lietuvoje.
 
Nemokamą apgyvendinimą bendrabutyje Vilniaus centre įsikūrusiose Mokymo centro patalpose.
 
Galimybę padėti užkirsti kelią teisės pažeidimams ir siekti saugesnės valstybės vizijos. 
 
Atranka vyksta dviem etapais. 
Pirmasis atrankos etapas vyksta balandžio - rugpjūčio mėn. kreipiantis į artimiausią pataisos įstaigą ar tardymo izoliatorių pateikiant dokumentus, kuriuos gali rasti čia: http://www.kaldep.lt/lt/kdmc/informacija_stojantiesiems.html
 
Antruoju etapu rugpjūčio mėn. vyks pretendentų patikrinimas Mokymo centre. Pretendentų patikrinimą sudaro 3 dalys: loginio mąstymo testas, teksto suvokimo testas ir praktinės situacijos analizė.
 
Jeigu susidomėjai pataisos pareigūno profesiją, bet turi daugiau klausimų dėl atrankos vykdymo ir dar manai, kad reikia pasitarti, drąsiai rašyk nurodytu elektroniniu adresu: pretendentai@kdmc.lt.