Kaip jai pavyksta suderinti tokias skirtingas veiklas ir viską suspėti Dovilė  Dockaitė dalinasi savo sėkmės istorija.

Kas lėmė studijų pasirinkimą Kazimiero Simonavičiaus universitete?

„Tiek sporte, tiek studijuojant Verslo vadybos bakalauro studijose, pagrindinis tikslas yra siekti pačio geriausio rezultato. Atkaklumas, pareigingumas, atsakingumas, gebėjimas motyvuoti, meistriškumas, pasitikėjimas savimi ir lyderystė lėmė mano studijų pasirinkimą Kazimiero Simonavičiaus universitete. Žinoma turėjau ir didelį artimųjų bei asmeninį trenerio palaikymą, siekti išsilavinimo ir puikių rezultatų ir už futbolo aikštės ribų. Taip pat džiaugiuosi, jog studijų tvarkaraštis yra lankstus, dėl to pavyksta viską suspėti ir siekti išsilavinimo, ir profesionaliai sportuoti“, –  teigia KSU pirmakursė Dovilė Dockaitė.

Kokie artimiausi ateities planai? 

„Vienas iš pagrindinių planų yra sėkmingai baigti verslo vadybos studijas.  Taip pat  baigusi KSU studijas svajoju dirbti pagal specialybę. Nesustosiu. Tobulinant savo gebėjimus ateityje norėčiau pasirinkti magistro studijas, susijusias su psichologija. Taip pat toliau planuoju tęsti profesionalią sportininkės karjerą kol leis sveikata“, – savo planais dalijosi KSU verslo vadybos studentė.

Kokios asmeninės charakterio savybės gali būti naudingos būsimoje karjeroje? 

„Manau, kad būsimoje karjeroje man tikrai padės sąžiningumas, orientacija į užsibrėžtų tikslų siekimą, lyderystės gebėjimai ir draugiškumas“ , –  savo mintimis dalijosi Dovilė.

Ką patartumei jauniems žmonėms, norintiems studijuoti KSU?

Kazimiero Simonavičiaus universitetas puikiai orientuoja į sėkmingą karjerą, taip pat išsiskiria novatorišku požiūriu į mokslą. Mane žavi dėstytojų bendravimas su studentais bei yra labai platus studijų pasirinkimo spektras, kas leidžia atrasti sau labiausiai patinkančią sritį ir semtis žinių iš geriausių savo srities praktikų. Tad svarbiausia nebijoti ir išbandyti save. KSU yra viskas kas reikalinga naujų studentų planams ir ambicijoms įgyvendinti. Visiems planuojantiems rinktis studijas Kazimiero Simonavičiaus universitete norėčiau palinkėti entuziazmo, ambicingų tikslų, didelių projektų, kad viskas kas buvo sumanyta taptų realybe“, – pergalių ir naujų horizontų linkėdama kalbėjo KSU pirmakursė Dovilė Dockaitė.

Daugiau apie Kazimiero Simonavičiaus universitetą: www.ksu.lt

Nelauk rugsėjo, rezervuok studijų vietą dalyvaudamas išankstiniame tiesioginiame priėmime jau DABAR! Daugiau informacijos priemimas@ksu.lt 

#KSUniversitetas #verslovadyba #rinkisKSU