Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje studijuodami pardavėjo specialybės išmoksite greitai ir kultūringai aptarnauti pirkėją. Sužinosite apie paslaugų ir prekių asortimentą, kainas, kokybę. Praktinio mokymo metu dirbsite kasos aparatu, technologine įranga, fiksuosite pirkimų ir pardavimų operacijas buhalterinės apskaitos programoje. Mokysitės valdyti konfliktines situacijas su klientais ir bendradarbiaudami kolektyve.

Jeigu esi dėmesingas, turi planą ir nesiblaškai, gebi susikoncentruoti į darbą ir siekiamus tikslus tai pagrindinės savybės ko reikia geram pardavėjui. Taip pat svarbu tikėti produktu kurį pardavinėji, tikėti įmone kurioje dirbi ir tikėti prekės ženklu.

Geras pardavėjas bendraudamas su klientais pirmiausia išmoksta juos išgirsti ir klausytis. Taip galėdamas pasiūlyti klientams pageidaujamą prekę ar paslaugą.

Geri pardavėjai savo karjeroje gali pasiekti neįtikėtinas aukštumas apie kurias daugelis gali tik pasvajoti. Galite dirbti jūsų mėgstamoje parduotuvėje, galite pardavinėti jūsų mėgstamas paslaugas, tapti vadybininku ar klientų skyriaus vadovu, taip pat galite įkurti savo įmonę ir pardavinėti jūsų sukurtą prekę ar paslaugą.