1995m. „Atžalyno“ mokykloje įgijau brandos atestatą. Tuo metu nežinojau, ką norėčiau studijuoti, todėl baigusi 12 klasių niekur nestojau mokytis. Prekybos įmonėje dirbau pardavėja, tačiau vis nenurimau, jaučiau, jog galiu daug daugiau pasiekti.
    Stoti mokytis paskatino žingeidumas ir smalsumas. Tiesiog jaučiau, jog turiu kaip nors save realizuoti. Kadangi tuo metu dirbau ir auginau dvejų metukų sūnų, pats idealiausias variantas buvo stoti mokytis į Biržų politechnikos mokyklą. 2004 metais įstojau į prekybos komersanto specialybę, kuri atrodė  man labai įdomi ir artima. Mokslai pateisino lūkesčius, nes jie atitiko mano darbo specifiką. Įgytas žinias taikiau praktiškai. 2006m. Biržų politechnikos mokykloje įgijau prekybos komersanto profesinio mokymo diplomą. Tai buvo startas mano tolimesniam gyvenimui.
   Įmonės vadovai, pastebėję mano gabumus, paskyrė vadovauti prekybos įmonei. Norėjau ir toliau tobulėti, todėl 2008m. įstojau  į Šiaulių universitetą studijuoti ekonomikos. 2013m. Šiaulių universitete man buvo suteiktas, ekonomikos bakalauro laipsnis.
   Besimokant žmogui atsiranda nenumaldomas žingeidumas, noras praktiškai taikyti įgytas žinias. Norisi vis ieškoti kažko naujo, mėginti, rizikuoti. Tai labai padeda versle turint patirties ir žinių, nebėra baimės suklysti, nes supranti, kad bet kokioje situacijoje yra galimybė rasti išeitį.
  Ne veltui yra sakoma, gera pradžia- pusė darbo. Esu dėkinga Biržų politechnikos mokyklai už „ gerą startą“.