Praėjo dar vieneri mokslo metai. Besimokantiems pasaulis tapo supratingesnis, o gyvenimas- prasmingesnis. Tiek mokytojams, tiek mokiniams norisi apibendrinti nuveiktus darbus, apžvelgti metų pasiekimus, pasidžiaugti naujovėmis.

Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokytojai ir mokiniai nesitenkina vien vadovėliais ir mokyklinėmis programomis, nes turi galimybę stažuotis užsienio šalyse. Š.m. birželio 26 d. mokymo centro projektų vadovė M. Bistrickienė organizavo praktinį sklaidos seminarą „Tarptautinis mobilumas- pokyčiai, sėkmės galimybės“. Seminaras vyko restorane „Pilies skliautai“ Į renginį rinkosi mokymo centro administracija,  mokytojai ir mokiniai. Dalyvavo Biržų rajono savivaldybės meras V. Valkiūnas. Sveikinimo žodį tarė mokymo centro l.e. direktoriaus pareigas D. Žukauskas. Meras V. Valkiūnas domėjosi mokinių ir mokytojų įgyta patirtimi stažuotėse ir linkėjo mokytojams ištvermės, neblėstančio entuziazmo atsakingame darbe, o mokininiams – svajonių išsipildymo ir atradimų džiaugsmo.

2017-2018 m. m. projektinę veiklą apžvelgė projektų vadovė M. Bistrickienė.  Vėliau virėjo, statybininko (apdailininko), automobilių mechaniko, prekybos įmonių vadybininko specialybių mokiniai dalinosi įgyta patirtimi stažuotėse Ispanijoje, Italijoje, Portugalijoje. Jie pasakojo apie profesinę ir kultūrinę patirtį, demonstravo šmaikščiai sukurtus filmukus, džiaugėsi, kad gerai buvo įvertinti už darbštumą ir kultūringumą.

Pasibaigus mokinių patirties sklaidai seminaro dalyviai vaišinosi ispanišku patiekalu „Paelija“ , kurį gamino restorano darbuotojai kartu su mokymo centro mokiniais. 

Antroje seminaro dalyje įgyta patirtimi stažuotėse Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje dalinosi profesinio mokymo specialistai L. Pilkauskienė, V. Pociūnienė, I. Pranauskaitė, D. Žukauskas, R. Čepokas, I. Ruplėnienė, L. Šlekienė, M. Bistrickienė. Apie projektų svarbą tobulinant profesines kompetencijas kalbėjo profesijos mokytoja J. Širmelienė, kuri vyko dėstymo vizito į Latviją.

Seminaras baigėsi diskusija, atsakymais į klausimus. Mokiniams ir mokytojams, buvo įteikti Europas mobilumo dokumentai. Padėkota už bendradarbiavimą restorano „Pilies skliautai“ savininkei R. Greviškienei.