Verslo pradžioje svarbus yra kiekvienas euras, tačiau daugelis pradedančiųjų nepasinaudoja galimybėmis, kurios nieko nekainuoja. Nieko, išskyrus šiek tiek laiko, todėl, jeigu norite sužinoti, kaip savo idėją ar pomėgį paversti verslu ar mėgiamu darbu, visus atsakymus galite rasti mokydamiesi Profesinio mokymo centre “Žirmūnai”, Verslo ir technologijų skyriuje,  Imitacinėje bendrovėje „Vigora“. Plačiau rasite adresu: www.mczirmunai.lt-->praktinio mokymo bazės-->vigora

Imitacinė bendrovė  sudaro puikią galimybę vertinti praktikantų verslumo įgūdžius ir žinias, suteikia jiems geresnį supratimą apie verslumo įgūdžių svarbą jų ateities karjerai. Puikus  dalykas yra tas, kad atlikdami praktiką imitacinėje bendrovėje mokiniai, nerizikuoja savo pinigais, turi unikalią galimybę patys priimti sprendimus: suburti komandą (kuriantiems verslą yra būtina turėti žinių ne tik konkrečioje srityje, bet ir kaip sėkmingai suburti sėkmingą komandą, ją motyvuoti bei jai vadovauti. Komandą parenka firmos direktorius (mokinys), ar sėkmingai ji suburta, parodo laikas...),ar sugeba  formuoti prekių asortimentą, kurti reklamos priemones, surasti tinkamus tiekėjus, pirkėjus, atsiskaityti už prekes, mokėti atlyginimus darbuotojams ir t.t.

Mokiniai, dirbdami bendrovėje, gali pabūti įvairiose pareigybėse, priimti vadybinius bei finansinius sprendimus. Jeigu nepavyksta kažko atlikti, tai ne bėda, mes čia tik mokomės.

Jaunimo galvose nuolat kirba kūrybiškų ir inovatyvių verslo idėjų, tačiau tose pačiose galvose dažnai yra ir daug baimių bei neužtikrintumo. Todėl mūsų centre mokiniams suteikiama daug verslo ir ekonomikos žinių, palaikomos įvairios iniciatyvos, skatinančios jaunimą domėtis verslu. Mokiniai sėkmingai dalyvauja tarptautinėse imitacinių bendrovių mugėse (http://www.vtpvm.vtpvm.lt/vigora/news/107/56/23-oji-imitaciniu-bendroviu-muge-Verslo-kelione-i-ateiti,)  verslumo konkursuose, parodose

Pastaruoju metu IB „Vigora“ praktiką atlieka ir mokiniai iš įvairių užsienio šalių http://www.vtpvm.vtpvm.lt/vigora/news/109/56/Praktiniai-uzsiemimai-kitaip , kas labai suaktyvina bendrovės veiklą, kitokį pareigų pasiskirstymą, firmos veiklos kriterijų nustatymą, sukuriama įtempta, bet smagi atmosfera. IB pastoviai vyksta įvairūs renginiai: tai mokinių mokslinės-praktinės konferencijos:

http://www.vtpvm.vtpvm.lt/vigora/news/113/56/Konferencijoje-diskusijoje-Strong-Leadership-Sustainable-Futureprojektiniai darbai, prezentacijos, susitikimai su kitų firmų studentais, derybos, sutarčių aptarimai ir pasirašymai.

Ateik ir sudalyvausi šioje įdomioje veikloje ir Tu, kurk savo sėkmės istoriją Profesinio mokymo centre „Žirmūnai“!

Kviečiame rinktis MC „Žirmūnai“ siūlomas programas!

Profesinio mokymo centras „Žirmūnai“, Žirmūnų g. 143, Vilnius.

www.mczirmunai.lt  

Tel. (8 5) 277 6712

el. p. info@mczirmunai.lt