Kodėl verta? Artūras, baigęs 10 klasę pasirinko virėjo specialybę ir yra labai patenkintas šiuo pasirinkimu:

„Esu Artūras, pastaruosius 3-ejus metus labai stengiuosi tobulinti savo punktualumą. Vis stengiuosi pagalvoti kaip viską padaryti kuo kokybiškiau per kuo trumpesnį laiką.

Baigiant mokslus 10-oje klasėje, jau žinojau kokį gyvenimo kelią aš noriu pasirinkti. Jau kuri laiką galvojau apie profesinę mokyklą. Šiek tiek panardęs interneto vandenyse atradau profesinę mokyklą, kur profesiją mokyčiausi 3-ejus metus ir tuo pačiu gaučiau ir vidurinį išsilavinimą, o tai reiškia kad jei surizikuosiu tai sutaupysiu 1-erius mokslo metus. Gavęs pagrindinį išsilavinimą, nieko nelaukęs nuvykau į profesinę mokyklą kurią atradau internete. Mokykloje man viską aiškiai papasakojo kaip vyksta mokslas šioje profesinėje mokykloje ir, iš tiesų, buvau tiesiog pakerėtas kiek man visko gali pasiūlyti ši mokykla: stipendijos, apgyvendinimas mokyklos bendrabutyje jei gyveni toli, renginiai, praktika bei stažuotės svetur. Likau be žado...pasirašiau mokymosi sutartį ir laukiau mokslo metų pradžios.

Prasidėjus mokslo metams dar labiau susipažinau su pačia mokykla ir atradau dar daugiau įdomių veiklų kurios man leistų ne tik patobulėti savo profesijose ir patobulinti savo tokius gebėjimus kaip: pasitikėjimas savimi, renginių vedimas bei organizavimas, kaip idėją paversti veiksmais.

Mokausi šioje mokykloje jau 2-ejus metus ir per šiuos metus dalyvavau Erasmus+ projekte, kurio dėka stažavausi Prancūzijoje, kur dirbau Europos konsulo virtuvėje, stažavausi Anglijoje ir dirbau vienam geriausiu Europos TOP 10 bare. Erasmus+ projektas leido man ne tik tobulinti savo virėjo sugebėjimus, bet ir išmokti kažko naujo. Pirmaisiais kurso metais skridau į Anglija ir mokiausi verslo pagrindų. Tai buvo nuostabi galimybė praplatinti savo bendrą išprusimą, ir aš ja pasinaudojau.

Laukiu, nesulaukiu 3-iojo kurso, kurio metu vyksta vien tik praktikos. Tai reiškia, kad galima pasisemti dar daugiau žinių bei praktikos.

Mano nuomone, tokios mokymo įstaigos yra be galo svarbios, nes tau jos leidžia nemesti mokslų ir tuo pačiu metu pradėti studijuoti savo profesiją. Tai buvo žingsnis, kurį aš padėjau ir galiu nuoširdžiai pasakyti, kad tai buvo mano naujas gyvenimo taškas nuo kurio aš pradėjau į viską žiūrėti kur kas platesnėmis akimis“.

Susidomėjote, kreipkitės:

Profesinio mokymo centras „Žirmūnai“

Žirmūnų g. 143, LT-09128 Vilnius, tel. 8 5 277 6712, El. p. info@mczirmunai.lt, priemimas@mczirmunai.lt

www.mczirmunai.lt

 

Pildykite  prašymą per https://profesinis.lamabpo.lt/ sistemą!