Mes ruošiame pardavėjus, kurie yra profesionalūs savo srities specialistai – puikiai bendrauja su klientais, pasižymi verslumo savybėmis, įgyja vadybos įgūdžių, mokosi užsienio kalbų, dalyvauja Erasmus+ projektuose, bendrauja ir bendradarbiauja su verslininkais turinčiais savo parduotuves. Turėsi puikią patirtį dalyvaudamas įvairiose mugėse ir pristatymuose, įgysi komandinio darbo patirties.

Jau 11 klasėje Tu turėsi puikią galimybę mokytis ekonomikos pagal Lietuvos Junior Achievement programas ir išpildyti savo svajonę jau mokyklos suole įgyvendinti savo verslo idėją – įkuriant mokomąją bendrovę. Įgysi praktinės patirties, Tau bus puiki galimybė išbandyti save versle, tave konsultuos konsultuos profesionalūs mentoriai.

Tik negalvok, kad pardavėjo specialybė – tai tik darbas kasoje prekybos centre. Juk mums kiekvienam malonu, kai įėjus į parduotuvę mus pasitinka puikios išvaizdos, mandagus, žinantis prekių asortimentą, mokantis bendrauti profesionalus pardavėjas. Ateidamas mokytis į Profesinio mokymo centro “Žirmūnai”, Verslo ir technologijų skyrių, Tu atrasi savo pašaukimą. Čia Tavęs laukia šaunūs mokytojai, verslo lyderiai, žavūs draugai.

Susidomėjote, kreipkitės:

Profesinio mokymo centras „Žirmūnai“

Žirmūnų g. 143, LT-09128 Vilnius, tel. 8 5 277 6712, El. p. info@mczirmunai.lt, priemimas@mczirmunai.lt

www.mczirmunai.lt

 

Pildykite  prašymą per https://profesinis.lamabpo.lt/ sistemą!