Organizuojame formalius ir neformalius kirpėjų, visažistų, manikiūrininkų ir pedikiūrininkų mokymus. Dirbantiems asmenims siūlome registruotis į grožio puoselėjimo trumpalaikius vakarinius ir dieninius kursus.

Mokymo centras turi įsisteigęs kirpyklą, kosmetikos, manikiūro, pedikiūro kabinetus, kuriuose paslaugas vilniečiams, prižiūrimi profesijos mokytojų, teikia mūsų mokiniai. Praktika mūsų mokiniams yra labai svarbi, nes profesiniai gebėjimai ir patirtis ateina tik per praktiką. Gražiai ir tvarkingai atrodyti nori visi. Studentų, senjorų, negalią turinčių asmenų pajamos dažnai yra itin menkos, todėl apsilankymas miesto grožio salone – ne kiekvieno kišenei, o pas mus grožio paslaugos teikiamos minimaliomis kainomis. Taip pat įstaigoms, pasirašiusiems su mumis bendradarbiavimo sutartį paslaugos teikiamos nemokamai. Grožio paslaugų datą ir laiką suderiname iš anksto.

Mokymo grupes formuojame ištisus metus. Visą informaciją apie vykdomas mokymo programas ir formuojamas mokymų grupes skelbiame interneto svetainėje http://www.mczirmunai.lt.

Šio priėmimo metu stoti gali įvairaus išsilavinimo asmenys – įgiję pagrindinį arba vidurinį išsilavinimą, taip pat jau turintys kvalifikaciją (-as), ar aukštąjį išsilavinimą.

Registruotis ir teikti prašymus į modulines mokymo programas ir gauti valstybės finansuojamą vietą galite LAMA BPO Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje.

Registruokis: www.profesinis.lamabpo.lt  iki rugpjūčio 14d.!

Susidomėjusius prašome kreiptis:

 VšĮ Profesinio mokymo centras ,,Žirmūnai“,

Žirmūnų g. 143, Vilnius LT-09128.

Tel. +370 664 23126

 El. paštas: info@mczirmunai.lt