Įsidarbinimo galimybė

Jei virėjas turi visas darbui reikalingas savybes, tikėtina, kad be darbo jis niekada neliks. Įsidarbinimo galimybės yra labai plačios: virėjai reikalingi tiek privačiame sektoriuje, tiek ir visuomeninėse įstaigose.

Rengiame kvalifikuotus virėjus

PMCŽ Druskininkų filiale virėjai ruošiami pagal virėjo modulines profesinio mokymo programas. PMCŽ parengia virėjus pagal programas, skirtas turintiems vidurinį išsilavinimą, tuomet suteikiama virėjo kvalifikacija (4 kvalifikacijos lygmuo). Taip pat programą, kuri skirta pagrindinį išsilavinimą turintiems arba neturintiems pilno vidurinio išsilavinimo (3 kvalifikacijos lygmuo).

Pabaigus mokslus, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija išduoda profesinio mokymo diplomą. Mokymų trukmė 1 – 2 metai, priklausomai nuo pasirinktos programos. Mokymosi forma dieninė, tačiau yra galimybė derinti mokslus su darbu.

Mokiniai, pasirinkę virėjo ar padavėjo ir barmeno profesijas turės neįkainojamą patirtį atlikdami praktinius užsiėmimus viešbučių ir restoranų sektoriniame praktinio mokymo centre, kuriame įkurta mokomoji kavinė, aprūpinta modernia restoranų įranga. Tokio pobūdžio sektorinis centras yra vienintelis regione.

Atitikus visus išsilavinimo ir kvalifikacijos reikalavimus, mokslas yra nemokamas ir suteikiama galimybė gauti stipendiją. Profesinio mokymo įstaigų absolventai, įgiję brandos atestatą, gali stoti į aukštąsias mokyklas. Stojantiems į tos pačios švietimo srities aukštojo mokslo studijų programas suteikiami papildomi balai. Taip pat suteikiamos galimybės atlikti praktiką arba stažuotis užsienyje (Erasmus+ programa).

Atsižvelgus į darbdavių pageidavimus šiemet asmenims, norintiems įgyti profesiją, PMCŽ Druskininkų filialas siūlo mokytis ir pagal kitas pirminio ir tęstinio mokymo programas: masažuotojo, slaugytojo padėjėjosocialinio darbuotojo padėjėjo, padavėjo ir barmeno, svečių aptarnavimo darbuotojo, siuvėjo, staliaus – dailidės, automobilių elektros įrengimų remontininko programa.

Kiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Atraskite savąją mūsų Centre. Visus, norinčius mokytis, kviečiame registruotis: 

profesinis.lamabpo.lt  nuo gegužės 20 d.  iki rugpjūčio 8 d.!

Susidomėjusius prašome kreiptis:

Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filialas

Vilniaus al. 30, Druskininkai, 2 a.

Mob. tel. 8 679 70 770

El.paštas druskininkai@mczirmunai.lt / www.mcdruskininkufilialas.lt

Žymės: #priėmimas#profesinės mokyklos#Lietuva, #druskininkai#virėjas, #sektorinispraktiniomokymocentras