Mokyklos bendruomenė susitiko su Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniuoju inspektoriumi Laurynu Gabrilavičium. Jis kalbėjo apie saugų elgesį gamtoje, supažindino su akcijomis ,,Nedegink žolės, saugok gamtą ir save” ir ,,Gyvenkime saugiai”, atsakė į iškilusius klausimus, palinkėjo būti budriems, elgtis saugiai su ugnimi buityje ir gamtoje.

Kovas - grįžtančių paukščių mėnuo. Šiais metais mūsų mokyklos mokiniai ir darbuotojai pagamino 10 inkilų sparnuočiams. 

Tikimės, kad inkilų gamyba taps gražia tradicija sutinkant parskrendančius į gimtinę giesmininkus.

Pauliaus inkilas išskirtinio dizaino. Vaikinas sako: ,,Inkilus teko gaminti ir anksčiau. Netgi esu konkurse kažkada laimėjęs pirmąją vietą. Šį inkilą sutvirtinau medvarščiais, kad būtų tvirtesnis ir patikimesnis. Iš vidaus jis izoliuotas nuo skersvėjų ir lietaus. Tikiuosi, kad jame apsigyvens koks nors sparnuotas gyventojas“.

Aidas sako, kad inkilą pagamino nuo mokinių tarybos, kadangi yra jos narys. Jam ir kitiems grupės mokiniams inkilus padėjo pagaminti mokytojas V. Povilavičius. Aidas tikisi, kad naujuose namuose apsigyvens varnėnai, o inkilų su kiekvienais metais prie mokyklos vis daugės.

Pasidžiaukime vis aukščiau pakylančia saule, ištrūkime į gamtą – ten jau daug pavasarinio paukščių šurmulio ir bundančios gamtos ženklų.