Profesijos mokytojai skaitė pranešimą apie įvairių produktų poveikį sveikatai, maistinių medžiagų naudą žmogaus organizmui. Mokė kaip paruošti maistą, kad išliktų gerosios jo savybės. Virėjų ir konditerių profesijos mokiniai pagamino patiekalus iš augalinių produktų ir pateikė juos degustacijai, kurioje ragavo ir naujus skonius aptarinėjo ne tik mokymo centro darbuotojų ir mokinių bendruomenė, bet ir socialiniai partneriai iš kitų įstaigų. Ant degustacijai padengto stalo puikavosi cukinijų keksas, žalumynų kokteiliai, avokadų bei saulėgrąžų užtepėlės, avinžirnių kukuliai-falafeliai, ir daugybė kitų su meile ir fantazija paruoštų patiekalų iš augalinių maisto produktų.

Kviečiame ir jus į Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centrą, įgyti darbo rinkoje paklausią profesiją ir sėkmingai integruotis į darbo pasaulį. Sukurkite savo sėkmės istoriją ir ja pasidalinkite.

Mokymo centre mokymų pradžia skelbiama kiekvieną mėnesį, todėl, išsirinkę profesiją ir nusprendę mokytis, tai galite daryti nedelsiant.

Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centre kviečiame įgyti šias paklausias profesijas:

Virėjo

Konditerio

Duonos gaminių kepėjo

Padavėjo

Barmeno

Viešbučio administratoriaus

Viešbučio kambarinės ir kitas paklausias profesijas.

Taip pat organizuojame trumpalaikius vakarinius kursus, kurių metu mokome gaminti vieno kąsnio užkandžius, sušius, kaneles, macarons sausainius, eklerus, morengus ir daug kitų patiekalų ir desertų.

Visą informaciją galite rasti Mokymo centro internetiniame puslapyje www.vzdrmc.lt

facebook paskyroje https://www.facebook.com/vzdrmc/

taip pat galima kreiptis el. paštu: restoranai@vzdrmc.lt, bei telefonais 852711679, 868033175, 861114327

Iki pasimatymo Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centre