Organizuojame formalius ir neformalius manikiūrininkų, visažistų, kirpėjų mokymus. Dirbantiems asmenims siūlome registruotis į grožio puoselėjimo trumpalaikius vakarinius kursus.

Mokymo centras turi įsisteigęs kirpyklas, manikiūro, pedikiūro, kosmetikos kabinetus, kuriuose paslaugas vilniečiams, prižiūrimi profesijos mokytojų, teikia mūsų mokiniai. Praktika mums yra labai svarbi. Esame sudarę bendradarbiavimo sutartis su Pagalbos ir informacijos šeimai tarnyba, Lietuvos Psichikos negalios žmonių bendrija „Giedra“, Vilniaus miesto Nakvynės namais, VšĮ „Vilniaus SOS vaikų kaimu“, globos namais „Užuovėja“, senelių namais „Sevilis“, Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namais, Valakupių reabilitacijos centru, Fabijoniškių socialinių paslaugų namais ir kitomis įstaigomis. Šių įstaigų gyventojų ir lankytojų pajamos dažnai yra itin menkos, todėl apsilankymas miesto grožio salone – ne kiekvieno kišenei, o pas mus grožio paslaugos pagal bendradarbiavimo sutartį teikiamos nemokamai. Vis dėlto gražiai, tvarkingai atrodyti nori visi.  Kai kurių įstaigų ar organizacijų žmonės grožio paslaugų atvyksta pas mus į centrą, pas kitus vykstame patys - tereikia iš anksto suderinti datą ir laiką.

Mokymo grupes formuojame ištisus metus. Visą informaciją apie vykdomas mokymo programas ir formuojamas mokymų grupes skelbiame interneto svetainėje http://www.vzdrmc.lt.

Registruotis ir teikti prašymus į modulines mokymo programas galite LAMA BPO Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Šio priėmimo metu stoti gali įvairaus išsilavinimo asmenys – įgiję vidurinį išsilavinimą, taip pat jau turintys kvalifikaciją (-as), ar aukštąjį išsilavinimą.

Registruokis: profesinis.lamabpo.lt  nuo birželio 1d.  iki liepos 29d.!

Susidomėjusius prašome kreiptis:

VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras, Žirmūnų g. 143, Vilnius LT-09128. Tel. (8 5) 277 6707, 277 6621;  Mob. 8 61114036; El. paštas: grozis@vzdrmc.lt