Kiekvienais metais vykdomi priėmimai į profesines mokyklas, ne išimtis ir mūsų Pakruojo mokymo skyrius, pradedantis pirmąjį startą pagal modulines profesinio mokymo programas. Stojamųjų egzaminų nėra, priimami mokytis turintys pagrindinį, vidurinį išsilavinimą pagal apdailininko (statybininko), apskaitininko – kasininko, virėjo, miško darbuotojo, kompiuterinio projektavimo operatoriaus modulines profesinio mokymo programas.

Yra nemažai manančių, kad profesinis mokymas skirtas tik jaunimui, tačiau pas mus ateina mokytis įvairaus amžiaus asmenų, norinčių persikvalifikuoti, įgyti paklausią darbo rinkoje kvalifikaciją ar tiesiog išmokti ką nors naują. Mes greitai reaguojame į kvalifikuotų specialistų paklausą rinkoje, aktyviai bendraujame ir bendradarbiaujame su verslo įmonėmis, užimtumo tarnybomis, todėl mūsų kontingentas gana įvairus.

Mielai pasidalinsime savo ilgamete patirtimi - sėkmės istorija apie virėjo profesinį mokymą. Apie baigusius ir sėkmingai dirbančius, bei karjeros laiptais kopiančius! Tai – Andrius Veruitis! Jaunuolis, ilgai laukęs (užimtumo tarnybos finansavimo) ir pasirinkęs virėjo mokymus. Uoliai mokėsi, buvo pilnas idėjų, pasiūlymų eksperimentuoti, todėl ir savo baigiamąjį darbą pristatė su dideliu pasididžiavimu, kad atliko kitaip, norėdamas išbandyti kažką nauja ir jam visa tai pavyko! Praktiką atliko eilinėje Pakruojo miesto kavinėje ir buvo labai patenkintas, kad įmonės vadovai leidžia eksperimentuoti gaminant, serviruojant patiekalus, nors ir labai buvo žiūrima technologijos. Andrius baigęs mokymus ilgai neužsibuvo - gavęs pasiūlymą išskubėjo į sostinę ir buvo įdarbintas įmonėje „Keulė Rūkė“. Patirties įgavo dirbdamas virtuvės šefu ir kitose įmonėse. Šiuo metu dirba įmonėje „BarKodas“ virtuvės šefu.

Dažnai tinkamai apmokyti, kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai tampa pagrindiniu veiksniu, lemiančiu įmonės sėkmę!

Daugiau apie Andriaus Veruičio sekmės istorija skaitykite čia: