VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filiale (toliau -VŽDRMC) masažuotojai rengiami nuo 2014 m. Šiais metais masažuotojų profesinę mokymo programą baigė jau IV-oji laida. Kaip ir kiekvienais metais sulaukiame įvairaus amžiaus žmonių, susidomėjusių masažuotojo specialybe. Dažniausiai būsimieji masažuotojai jau būna įgiję kvalifikaciją, tačiau neatranda savęs darbe, abejoja dėl specialybės pasirinkimo. Tačiau mums visada smagu matyti mūsų absolventus, kurie atranda save kaip masažuotojus.

           Vienas iš tokių mūsų absolventų Tadas Stonkus, kuris gali pasidalinti savo sėkmės istorija. Tadas Stonkus 2016 m. įgijo masažuotojo kvalifikaciją VŽDRMC Druskininkų filiale. Jis iš kitų mokinių išsiskyrė savo žingeidumu, atkaklumu, siekiant užsibrėžto tikslo, noru nuolat tobulėti. Tadui labai patiko pasirinkta specialybė, mokymo centas, mokytojai, jis į užsiėmimus ėjo su entuziazmu, nuolat domėjosi naujovėmis, pilnai atrado save.

Dar besimokydamas 1-ame kurse, pradėjo dirbti SPA Vilnius SPA centre (UAB „Raminora“) ir nuo pat darbo pradžios pasižymėjo kaip puikus masažuotojas. Tado pasiekti svarbiausi laimėjimai:

  • 2017 03 30 laimėjo sidabro taurę II-ajame  Atvirame Tarptautiniame Estetinės kosmetologijos ir SPA estetikos čempionate Kaliningrade;
  • 2017 11 29 laimėjo I vietą Tarptautiniame atvirame masažo čempionate „SPA Talent 2017“, Neapolyje, Paestum mieste;
  • Sukūrė savo autorinį giluminį viso kūno audinių ir sąnarių masažą, kuris tinka fiziškai aktyviems bei mažai judantiems žmonėms.
  • Naujausias Tado pasiekimas – jis tapo tarptautinę kvalifikaciją gavusiu ESPA tinklo treneriu. Tik patys geriausi masažo meistrai iš viso pasaulio gali prisijungti prie tarptautinio ESPA trenerių tinklo. Pagrindinė ESPA trenerio pareiga – treniruoti SPA VILNIUS masažuotojų komandą. Be to, treneris privalo dalyvauti tarptautiniuose ESPA mokymuose ir dalintis patirtimi su kolegomis iš viso pasaulio. ESPA treneriai skatina nuolat tobulėti visą komandą.

Labai didžiuojamės Tado pasiekimais, kurie prasidėjo nuo tinkamai pasirinktos profesijos, mokymosi įstaigos, mylimo darbo ir vis dar tęsiasi. Buvusio mokinio pavyzdys įkvepia ir kitus būsimuosius masažuotojus atrasti save ir išsirinkti tinkamą profesiją.

Kiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Atraskite savąją mūsų Centre. Visus, norinčius mokytis, kviečiame registruotis: