as yra ekoturizmas?

Ekoturizmas – tai kompleksinis mokslas, atstovaujantis turizmo sektorių bei papildytas ekologijos principais. Šios studijos skirtos asmenybėms, siekiančioms užmegzti darnius santykius su natūraliu pasauliu,žmogiškuoju ir gamtiškuoju paveldu. Baigę ekoturizmą, absolventai įgis kompetencijas, leidžiančias efektyviai planuoti, organizuoti bei įgyvendinti ekoturizmo veiklas, sudaryti sąlygas žmonėms pažinti pasaulį ekoturistinėmis kelionėmis.

Kas gali rinktis ekoturizmą?

Jeigu Tavo gyvenimo variklis ir didysis įkvėpimas slypi gamtoje, save geriausiai realizuoji kelionėse, ekoturizmas išties gali tapti svajonių darbu. Dažnai būsimas ekoturizmo specialistas jau iki studijų paragauja ekoturistinių kelionių: kopimas į kalnus, ekstremalus dviračių sportas, nardymas, paukščių ir gyvūnų stebėjimas, augalų atpažinimas, gėrėjimasis miškais, ežerais bei kitais gamtos stebuklais, lankymasis senuosiuose kaimuose – tai ekoturizmu gyvenančio žmogaus saviraiška. Jei Tau gamtos draugija sukelia tik teigiamas emocijas bei tiki, jog sugebėtum suplanuoti ir tobulai suorganizuoti ekokeliones kitiems žmonėms, tuomet rinkis ekoturizmo studijas!

Kokius dalykus studijuosiu?

Ekoturizmo studijos išskirtinės savo nešamomis vertybėmis, todėl įgysi ne tik žinių bagažą, bet ir tobulėsi kaip asmenybė! Studentai yra skatinami taikyti ekologijos, krikščioniškos moralės principus, generuoti idėjas, kurios atvertų naujas galimybes ekoturizmo sektoriuje. Be to, studijų metu žadinami kūrybiniai ir vadybinio organizavimo gebėjimai, studentai inspiruojami originaliai spręsti kritines situacijas bei organizuoti ekskursijas pagal ekotrurizmo maršrutus Lietuvoje ir užsienyje.

Studijų metu gausite vadybos, turizmo, rinkodaros, komunikacijos, t

Suteiksime galimybę gautas teorines žinias pritaikyti praktikoje. Jos metu realiomis sąlygomis susipažįstama su ekoturizmo veikla, jos rūšimis ir organizavimo principais. Save išreikšite vesdami ekskursijas bei keliones, kurių metu ekoturizmu susidomėjusiems žmonėms pristatysite vietovės geografiją, išteklius, kultūros paveldą bei eko produktus.

Ką galėsiu dirbti, baigęs ekoturizmą?

Ekoturizmo žinios, papildytos ekonomikos, vadybos, rinkodaros, psichologijos mokslais suformuoja platų akiratį ir svarias kompetencijas. Ekoturizmo specialistas savo kvalifikacija galės dalintis verslo sektoriuje, dirbant ekoturizmo sodybose ir viešbučiuose vadovais, turizmo agentūrose ekokelionių organizatoriais.

Viešajame sektoriuje absolventai laukiami nacionalinių ir regioninių parkų administracijose, savivaldybėse, Turizmo departamente. Nebijantiems iššūkių, ekoturizmas atveria nuosavos ekoturizmo įmonės steigimo galimybę. Organizuojant bei koordinuojant ekoturistines keliones, paremtas giliomis gamtos išsaugojimo ir jos pažinimo vertybėmis, realizuosite save ir suteiksite atradimo džiaugsmą žmonėms. Taip pat turėsite galimybę ekoturistine filosofija dalintis įvairiuose seminaruose bei konferencijose eko temomis.

Susidomėjote? Studijuokite Kolpingo kolegijoje! Daugiau informacijos čia.

http://www.kolpingokolegija.lt/