Sveiki, aš Miglė. Mano istorija, turbūt, apie tai, kad niekada ne per vėlu pradėti. Pradėti galima daug ką – sveikiau maitintis, anksčiau keltis, sportuoti, skirti laiko sau ar artimiesiems...arba grįžti prie savo jaunystės svajonių ir keisti gyvenimo kryptį... Būtent tai aš ir padariau. Būdama toli gražu ne dvidešim penkerių, išdirbusi tarptautinėje kompanijoje 15 metų rinkodaros vadove, išmokusi, sukūrusi ir patyrusi daug puikių dalykų darbinėje veikloje, sutikusi įdomių žmonių, pakeliavusi po pasaulį, parengusi ne vieną kampaniją, projektą, suorganizavusi ne vieną renginį, be visa to turėdama šeimą ir dukrytę, aš pakeičiau profesinę kryptį ir dėl to esu be galo laiminga. Laiminga ir dėkinga gyvenimui už tai, ką jau pasiekiau ir kuo tampu kiekvieną dieną tobulėdama profesinėje veikoje kaip specialistė, kaip žmogus, kaip moteris. Kiekvieną dieną, kuomet atsikeliu ir pagalvoju: „Kaip nuostabu, šiandien į darbą! Šiandien aš prisiliesiu prie žmogaus ir dovanosiu kažką labai asmeniško jai ar jam. Kai kam galbūt grožį ir odos sveikatą, kai kam malonų masažo atpalaidavimą po įtemptos darbo dienos, kai kam ištartą reikiamą žodį reikiamu metu, kaip kam tiesiog būsiu gera klausytoja“. Prisilietimas daro stebuklus, tuo įsitikinu kasdieną - nes prisiliesdama prie žmogaus odos, aš prisiliečiu ir prie jo sielos. Ir tai ne metafora.

Mano pasirinkimas pasirinkti „Art of Beauty“ mokyklą bei Higieninės kosmetikės profesiją buvo labai sąmoningas ir apgalvotas. Kadangi jau turiu aukštąjį išsilavinimą bei verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį, man rūpėjo įgyti aukščiausios kvalifikacijos kosmetologines žinias, tvirtus praktinius įgūdžius bei aukščiausios kvalifikacijos tarptautinius diplomus.

Esu dėkinga „Art of Beauty“ mokyklai už dvejus nuostabius metus, kupinus naujų žinių, profesinio patyrimo, bendravimo su aukščiausios kvalifikacijos dėstytojais, įdomių ir gilių teorinių bei praktinių paskaitų, šilto ir draugiško bendravimo. Kiekviena diena man buvo šventė, kuomet į paskaitas, net ir į atsiskaitymus skrisdavau „kaip ant sparnų“! Egzaminai, kurių iš viso buvo net 3, asmeniškai man buvo tarsi graži šventė, vainikavusi kruopštų, nuoseklų ir didelį dviejų metų darbą. Tikriausiai paklausite ar buvo sunku? Atsakysiu: „Ir taip, ir ne. Sunku tiek, kiek reikia mobilizuotis, gerai suplanuoti ir paskirstyti savo dienotvarkę. Bet visa kita – daugiau – ĮDOMU. NAUJA. ĮKVEPIA. Tai vidinė motyvacija, kuri vedė ir veda iki šiol. Daryti gera ir sveikatinti žmogų – tiesiogiai, asmeniškai. Matyti tiesioginį savo darbo rezultatą.

Aš kelyje. Ir visada jame būsiu. Ir tai mane įkvepia bei veda tolyn. Ko pasiekiau iki šios dienos? Su pagyrimu baigiau „Art of Beauty“ mokyklą, įgijau aukščiausios kvalifikacijos tarptautinius diplomus: CIDESCO bei INFA (Gold Master kvalifikaciją), pirmoje darbovietėje turėjau nuostabią mokytoją bei mentorę, kurios praktinė patirtis bei žinios mane įkvėpė tobulėti, lankiau daug profesinių seminarų, konferencijų bei mokymų, sutikau daug įstabių žmonių. Dabar esu „Vingrių grožio klinikos“ kosmetologė bei produktų „Phyris“ trenerė, kurios darbe gavau ir naujų iššūkių – vesti seminarus tarptautiniuose vandenyse, kol kas tik rusų kalba kaimyninėje Latvijoje, bet pasaulis šią dieną – atviras ir niekad nežinai kokie vėjai papūs į mano laivo bures! Tokie didžiuliai projektai, kaip „The SkinCare Lovers“ konferencija ir auditorija „Litexpo“ rūmuose neleidžia užsnūsti ir veda tik pirmyn. Ir tikrai tikiu, kad tai tik gražaus kelio pradžia. Esu dėkinga visiems sutiktiems žmonėms, mokytojams, kolegoms, klientams, šeimai, draugams, kurie tikėjo ir tiki manimi, visoms gyvenimo situacijoms, kurių dėka galėjau grįžti prie to ką myliu, gyventi ir kurti iš to, kuo sklidina mano širdis. Niekada ne per vėlu pradėti. Patikėkit. Ir drąsiai pirmyn!

Su meile,

Miglė Kručiūtė-Babickienė