Beveik visą birželio mėnesį mokykloje „Art of Beauty“ tęsėsi egzaminų maratonas: kosmetikių ir masažuotojų, teoriniai ir praktiniai, mokykliniai bei tarptautiniai egzaminai keitėsi vienas po kito. Rezultatai stebina: šiais metais jie dar geresni nei pernai. Jie tiesiog puikūs! Egzaminus išlaikė visi, o tai nėra lengva.

Jau nebe pirmus metus ši mokykla suteikia galimybę laikyti tarptautinius CIDESCO grožio terapeuto, INFA grožio estetiko ir ITEC sportinio masažo egzaminus. „Tai yra išskirtinis mūsų mokyklos bruožas, – sako mokyklos „Art of Beauty“ įkūrėja ir direktorė Rūta Bražiūnienė. – Tarptautiniai diplomai yra pripažįstami visame pasaulyje ir įrodo aukščiausią profesionalumo lygį, atitinkantį tarptautinius standartus.“ Mokykloje „Art of Beauty“ kosmetiko arba masažuotojo kvalifkaciją galima įgyti per dvejus metus. Tačiau mokslų trukmė gali būti sutrumpinta priklausomai nuo turimo išsilavinimo ir patirties. Asmenims, jau turintiems aukštąjį, aukštesnįjį ar profesinį išsilavinimą, siūloma įgyti profesiją per vienerius metus. Asmenys, turintys ne mažiau kaip trejų metų praktinę patirtį, tarptautinius egzaminus gali laikyti eksternu.

„Mokykla „Art of Beauty“ išsiskiria ne tik aukšto lygio mokymo kokybe, bet ir mokymosi aplinka, – tvirtina mokyklos direktorės pavaduotoja Renata Milaševičienė. – Mokykloje kuriame draugišką ir jaukią atmosferą, tai darome nuoširdžiai. Dėstytojai bendrauja su mokiniais lyg su sau lygiaverčiais kolegomis, mokosi vieni iš kitų. Administracija visada pasiruošusi padėti ar patarti rūpimais klausimais, susijusiais ne tik su mokslais. Per ilgesnį ar trumpesnį mokymosi laikotarpį priprantame vieni prie kitų ir kai ateina laikas skirtis, dažnai apima liūdesys. Tačiau po kurio laiko jį pakeičia džiaugsmas, kai matai savo darbo vaisius: didžiuojamės savo mokiniais, jų sėkme profesinėje srityje.“ „Apima neapsakomai geras jausmas, – vienbalsiai sako gausus mokyklos „Art of Beauty“ dėstytojų būrys, – kai skaitai štai tokius savo mokinių komentarus socialiniuose tinkluose.“

Šie metai kol kas turbūt buvo patys intensyviausi per mano gyvenimą. Buvo visko: nuolatinio „bėgimo“, galvojimo, kad visko nespėsiu, liūdesio, nusivylimo, nuovargio, abejonių. Bet kartu tai metai, kupini DAUG atradimų: naujų žmonių, gražių akimirkų, įkvėpimo, nesuvaidintų šypsenų, laimės. Šių metų pagrindinis tikslas buvo MOKYTIS TAI, KAS TIKRAI PATINKA, KAS ĮDOMU, kas teiktų vidinę laimę. Ir štai – metai prabėgo kaip akimirka! Visi egzaminai išlaikyti, kosmetologijos studijos baigtos! Tikslas, viena iš svajonių pasiekta! Visų pirma, labai ačiū mokyklos „Art of Beauty“ kolektyvui, dėstytojoms už įdomias paskaitas, už įgytas žinias, motyvaciją! Ačiū artimiesiems, kurie tikėjo, padėjo, palaikė visus metus! Ačiū modeliams, kurie nepagailėjo 9 valandų skirti mano svarbiausiems praktikos egzaminams! Ir atskiras ačiū Jums, brangios grupiokės! Labai džiaugiuosi, kad šios studijos taip pat atnešė ir Jus! Be galo džiaugiuosi, kad visus metus buvome kaip komanda, o ne kiekviena tik sau! Kad padėjom viena kitai, kad buvome kaip kumštis, o ne kaip koks gyvatynas. (Žinome, kaip būna vien tik moteriškuose kolektyvuose:D) Žinau, kad atėjus rudeniui tikrai apims liūdesys, jog viskas baigėsi ir kad nebesusitiksime visos auditorijose kaip lygiai prieš metus, bet, tikėkimės, mūsų bendravimas nenutrūks! Monika Verseckaitė, Mokyklos „Art of Beauty“ 2018 m. absolventė.

Susipažinti su mokykla „Art of Beauty“ ir sužinoti daugiau apie mokymąsi joje galite mokyklos interneto svetainėje www.mokyklaaob.lt. Jei turėsite papildomų klausimų, drąsiai skambinkite tel. +370 630 08 998, į juos bus mielai atsakyta. Taip pat galite tiesiog užsukti į mokyklą, nes jos durys visada atviros, ir nesistebėkite kartais neformaliu bendravimu prie kavos puodelio...