Esu labai laiminga, kad mano gyvenime keliai susikirto su Mokykla "Art of Beauty". Įstojau mokytis  ir baigiau higieninės kosmetikos kosmetikės specialybę. Čia sukaupiau didžiulį žinių bagažą, dėstytojai šioje mokykloje negaili informacijos, dalinasi visa savo patirtimi, yra nuoširdūs ir paslaugūs, tikri savo srities profesionalai. Supratau kokie aukšti standartai šioje mokykloje.

Čia susiformavo stipriausias suvokimas apie darbo aplinką, higieną ir bendravimą su klientu. O galybė profesionalios kosmetikos leido laisvai dirbti, tobulėti ir rinktis. Visuomet maniau, kad dirbsiu tik su makiažais, tačiau po šių studijų supratau, kad noriu dirbti ir plačiau. Todėl dabar ir dirbu kosmetologe - vizažiste grožio salone, o savo kūrybinę pusę išpildau Kauno nacionaliniame teatre dirbdama grimuotoja.

Nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose, ieškau naujų galimybių. 2018 m. rugsėjį pirmą kartą savo jėgas išbandžiau CIDESCO rengiamame kūno tapybos čempionate Švedijoje, kuriame atstovavau Mokyklą "Art of Beauty" ir laimėjau I vietą. Nauji iššūkiai padeda augti ir tobulėti!!!

Jovita Aukštakalnytė - Krasauskė

Jei ir Jūs norite daryti tai ką mėgstate, o galbūt dar nežinote kas tai,  kviečiame atrasti save ir studijuoti Mokykloje "Art of Beauty" kosmetikės ar masažuotojo specialybę. 

Daugiau informacijos telefonu: 8 630 08998.