Mokyklos „Art of Beauty“ masažuotojo mokymo programa yra parengta remiantis tarptautiniais standartais, atsižvelgiant į pasaulines tendencijas. Mokymo kokybę garantuoja tai, kad Mokyklos „Art of Beauty“ masažuotojo mokymo programa yra suderinta su LR Sveikatos apsaugos ministerija, kuri patvirtina aukštą masažuotojų paruošimo lygį, kuris atitinka keliamus reikalavimus.

4mas

Tik masažuotojo mokymo programoje mokoma gydomųjų masažų, susijusių su konkrečiomis ligomis: chirurginės ligos ir masažas, nervų ligos ir masažas, vidaus ligos ir masažas, vaikų ligos ir masažas.

Be jau išvardintų masažų, taip pat mokoma šių dalykų: sportinis masažas, netaisyklinga laikysena ir masažas, higieninis ir kosmetinis masažas. Be to Mokyklos „Art of Beauty“ masažuotojai yra mokinami SPA srities ypatybių: supažindinami su SPA filosofija, ritualais, gamtos ištekliais, naudojamais SPA procedūrose, mokomi kūno priežiūros pagrindų, ir kaip kūno procedūros gali būti derinamos su masažu. Praktiniai užsiėmimai sudaro 70% mokymo programos.

2mas

Mokykla „Art of Beauty“ aprūpina praktikos vietomis medicinos įstaigose, ne tik privačiose, bet valstybinėse sveikatos priežiūros įstaigose. Šiuo metu bendradarbiaujame su tokiomis įstaigomis: Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros klinikų vaikų skyriumi, Vilniaus miesto klinikine ligonine, LR VRM Medicinos centru, Karoliniškių poliklinika, Valakupių reabilitacijos centru, Gemma sveikatos centruSPA ir sveikatingumo centru Trasalis, sveikatos centru "Gilės"  ir kt.

Be galo smagu girdėti iš gydymo įstaigų paskirtų  praktikos vadovų daug liaupsių apie mūsų mokinius, kad jie pasižymi aukštu profesionalumu, darbštumu ir pareigingumu, maloniai bendrauja su klientais, konsultuoja, pataria sveikatos klausimais.

3mas

Be to masažuotojai dalį praktikos gali atlikti įvairiuose masažo kabinetuose bei SPA centruose ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Mokykla „Art of Beauty“ bendradarbiaudama su užsienio partneriais, siūlo galimybes atlikti praktiką Graikijos, Ispanijos, Kipro kurortuose, kruiziniuose laivuose, Didžiosios Britanijos ar Jungtinių Arabų Emyratų prabangiuose SPA viešbučiuose.

Kviečiame jungtis prie Mokyklos "Art of Beauty" bendruomenės ir tapti jos dalimi.

Daugiau informacijos telefonu: 8 630 08998.