Su masažu susipažinau prieš ketverius metus. O mokyklą „Art of beauty“ studijas pradėjau dėl sportinio intereso pagilinti žinias. Pažinti žmogaus kūną anatomiškai.
Pažindamas save..sutinki biologiją, chemiją, žvaigždes, Dievą. Alchemiją..

ITEC sportinis masažas padeda man ir mano klientams, sportininkams pagerinti rezultatus bendrą kūno veiklą. 
Atlikdamas masažą, gyvenu tiktai ta akimirka. Tikriausiai esate kada nors tai patyrę ir jūs, kai, rodos, laikas sustoja; esame tik mes ir tas momentas... Jaučiu palaimą, kad tokiu būdu galiu išreikšti save, atrasdamas naujas tiesas. Noriu pasidalinti tuo, ką moku geriausiai, ką esu atradęs ir tuo, kas padės kitiems bent šiek tiek sutrumpinti kelią į asmeninę pilnatvę. Noriu padėti žmonėms atsiskleisti ir sušvytėti. Tuo pačiu noriu padėti ir sau, tikėdamasis pajusti savo reikšmingumą, žinodamas, kad ne veltui vaikštau ant šios žemės.

Girdėdamas dieviškąjį balsą, klausydamas savo širdies, aš būnu išties laimingas.

Pritaikęs išmaniąsias rankas bei fiziologines žinias sukūriau "MB Mobilios Rankos", vartotojui teikdamas mobilias masažo paslaugas, mitybos bei fizinio aktyvumo konsultacijas, kurios padeda atskleisti mumyse slypinčias natūralias jėgas. Dabar keliauju per biurus, renginius spaudydamas klientų kūne esančius mygtukus jų pačių gyvybingumui pakelti!

Esu tikras, kad tinkamas prisilietimas - trūkstama grandis laimės link.

 

Daugiau informacijos kas tai yra ITEC ir kaip gauti šį tarptautinį diplomą galite skaityti čiahttp://www.mokyklaaob.lt/stojantiesiems/tarptautiniai-diplomai/tarptautinis-itec-sportinio-masazo-diplomas/