Nadine Salembier – tai moteris, kuri 1978 m. įsteigė INFA – tarptautinę grožio estetikų federaciją žinomą visame pasaulyje. INFA padaliniai yra visuose penkiuose pasaulio kontinentuose. Pakankamai sudėtinga suvienyti skirtingų tautų filosofijas ir supratimus apie įvairius dalykus, tačiau rezultatas šioje srityje yra puikus – kosmopolitiška grožio estetikos vizija, kuri šiandien labiau kaip niekad išreikšta kaip puiki profesija, o jos plėtotė optimistiška ir tolimesnėje ateityje.

INFA diplomas atitinka 5 lygio kvalifikaciją, remiantis Europos kvalifikacijų sandara (EKS). Surinkus daugiau 85 iš 100 galimų taškų suteikiamas papildomas "Auksinio meistro - Gold Master " diplomas!

  • Mokykla "Art of Beauty" yra vienintelė Lietuvoje, kuri suteikia tarptautinius INFA grožio estetikų diplomus.

Nadine Salembier kompanijos teikiamos paslaugos ir aptarnavimas atitinka karaliui ir karalienei teikiamų paslaugų kokybę. Šiame grožio institute mūsų merginos ir darbavosi. Atliko veido ir kūno procedūras, masažus, manikiūrą ir pedikiūrą, depiliacijas.

Didžiulis grožio centras įsirengęs hidromasažines vonias, SPA zonas, baseinus ir pirtis. Taip pat turi savo  kosmetikos liniją, kuri gaminama iš natūralių ingredientų.

Aleksandra ir Margarita įgavo neįkainojamos patirties, praplėtė savo akiratį grožio srityje, turėjo galimybę mokytis prancūzų kalbos ir kas be galo smagu, kad grįžusios abi puikiai išlaikė egzaminus ir gavo patį aukščiausią įvertinimą: Auksinio Meistro diplomą!

Kviečiame norinčius studijuoti Mokykloje "Art of Beauty"  kosmetikės ar masažuotojo specialybę ir patirti įvairių  ir galbūt dar neatrastų dalykų.

Daugiau informacijos mūsų puslapyje www.mokyklaaob.lt

  •