AOB mokykla padėjo augti man kaip specialistui ir augino mano potencialą. Iš mokyklos išsinešiau daugiau nei tikėjausi, ir daugiau nei atrodė tik pradėjus mokytis ar tapus absolventu.

Kiekvienos studijos davė kažką reikšminga ir ne visada tai yra apčiuopiami, tą akimirką naudingi ar reikšmingi dalykai, tačiau viskas lieka ir anksčiau ar vėliau išties pajaučiama ta reali nauda. Turėti gerą praktiką, mokytis iš tikrų profesionalų – tai yra būtent tai norint pačiam augti profesiškai, tad iš kiekvienos paskaitos ir iš kiekvieno dėstytojo gavau didžiausią dalyką – žinias, įgūdžius, praktiką, gerą laiką bei didžiulį indėlį į ateitį.

Visa tai ką davė AOB mokykla galėčiau įvardinti kaip didelį „maišą“ pilną naudingų patarimų ir pamokų, kuriuos po truputį traukiant iš to „maišo“ gali lipdyti karjeros laiptų pakopas, todėl esu dėkingas išties visiems kartu sudėjus ir kiekvienam atskirai: nuo mokytojų iki studijų kolegų. Po studijų gebėjau dirbti su klientais ir pasiūlyti jiems ne tik profesionalesnes paslaugas, bet ir platesnės apimties. O svarbiausia – įgavau daugiau pasitikėjimo savimi.

Todėl kiekvienam kuris jaučia polinkį masažams, kūno grožiui ir sveikatingumui labai rekomenduoju išbandyti savo jėgas masažų srityje, nes masažai apima tiesiog viską kas susiję su sveiku žmogumi ne tik kūnu, bet ir dvasia.

Primename, kad galima rinktis 2 metų arba 1 metų programas, kontaktines arba dalinai nuotolines.

Daugiau informacijos: www.mokyklaaob.lt

Visi, galvojantys mokytis pas mus - labai kviečiame pasiskambinti, susiderinti susitikimą, pasikalbėti ir taip suprasti ar ši sritis Jūsų