Tačiau po mokyklos baigimo, gyvenimas pasuko kitu keliu. Kelerius metus dirbau reklamos srityje, tačiau mintys grįždavo prie tų pačių abejonių – nesijaučiau savo vietoje, tačiau dvejojau dėl masažuotojo specialybės, nes buvau įsitikinusi, kad tam būtinai reikalingas medicininis išsilavinimas. Tačiau vėliau šias dvejones išsklaidė mano pirmoji masažo mokytoja Edita Zarecki. iš jos ilgametės patirties pasisėmiau supratimą, kas yra geras masažuotojas ir pirmąsias masažo technikas. Iš karto pradėjau dirbti ir vykdyti individualią praktiką.

Man puikiai sekėsi, tačiau pradėjau jausti, jog „verdu tose pačiose sultyse“, neužteko vien masažo kursų. Norėjosi įgyti daugiau žinių, kurios būtų kryptingos, visa reikalinga informacija būtų sistemingai pateikta vienoje vietoje. Tačiau masažuotojo specialistų tuo metu Vilniuje niekas neruošė. 

Apie „Art of Beauty“ mokyklą gerus atsiliepimus buvau girdėjusi jau anksčiau, tačiau tuo metu mokykloje buvo siūloma mokytis tik kosmetiko specialybės. Pamenu, kartą parodoje „Pelenė“ priėjau prie „Art of Beauty“ direktorės ir pasakiau „kai tik Jūsų mokykloje bus galimybė mokytis masažo – aš Jus susirasiu“. 2014 m. taip ir nutiko, netrukus pradėjau mokytis mokykloje „Art of Beauty“ masažuotojo specialybės.

 

Jau po pirmojo kurso pasitaikė puiki proga nuomotis patalpas ir taip gimė mintis įkurti savo verslą. „RANKOS“ masažo ir geros savijautos namai gimė 2015 m. vasarą, supratau, kad noriu kurti aplink save komadą ir ne tik dirbti kaip masažuotoja, bet ir auginti specialistus, kurti gausią klientų bendruomenę.

Šiandien mano galvoje sukasi dar daugiau planų – jaučiu, kad turiu drąsos, žinių ir pasitikėjimo savimi pabandyti įsikurti svečioje šalyje. Žinoma, veikla bus susijusi su masažais.

Esu laiminga, atradusi savo pašaukimą, savo svajonę – masažuotojo profesiją.

Simona Mikalauskaitė

Mokyklos „Art of Beauty“ 2016 m. absolventė